X FACTOR: Michał Szpak i Gienek Loska rzucili nas na kolana! Genialne wykony!

Michał Szpak i Gienek Loska dostali od całej redakcji Papilota zasłużone SMS-y.
X FACTOR: Michał Szpak i Gienek Loska rzucili nas na kolana! Genialne wykony!
fot. xfactor.plejada.pl
25.04.2011

W pierwszym odcinku X Factor na żywo na scenie zobaczyliśmy dziewięciu finalistów programu: Gienka Loskę, Małgorzatę Szczepańską-Stankiewicz, Williama Malcolma, Sweet Rebels, Avocado, Zespół Dziewczyny, Michała Szpaka, Matsa Meguenni i Adę Szulc. Każdy z nich zaśpiewał jeden utwór lub dwa - jeśli trafili do dogrywki. Walka odbyła się nie tylko między uczestnikami, ale również jurorami, którzy zawzięcie bronili swoich podopiecznych. 

Faworyci po pierwszym odcinku się nie zmienili - są nimi porywający Michał Szpak, elektryzująca Ada Szulc i poruszający Gienek Loska. Ten pierwszy dosłownie rzucił nas na kolana swoim "Knocking on heavens door" Boba Dylana w wersji Guns’N’Roses - znakomity występ! Prześlicznej Adzie Szulc zabrakło odrobiny odwagi, ale może na tej niepowtarzalnej mieszance nieśmiałości i kokieterii polega jej urok? Gienek Loska - człowiek z ulicy - po raz kolejny zaprezentował swój niewyszukany układ choreograficzny i... głos jak dzwon.

Z programu odpadli (po dogrywce z paniami ze Sweet Rebels) chłopcy z przesłodzonego zespołu AVOCADO. Wbrew pozorom, mimo że jesteśmy kobietami ceniącymi sobie atrakcyjne męskie ciała, nie kręci nam się łza tęsknoty w oku. Jedynie wzruszenie jakiego doznałyśmy wiąże się bowiem z występem pani Małgosi, która w naszym redakcyjnym głosowaniu zajmuje honorowe, czwarte miejsce - nie tylko za dźwięczny głos, ale także za czar i urok osobisty.

Kto ma zadatki na gwiazdę? Kto jest prawdziwym showmanem? W czyich żyłach płynie najczystsze brzmienie, a duszy gra muzyka? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Wszystkie zdjęcia i materiały wykorzystane do przygotowania newsa zostały pobrane ze strony xfactor.plejada.pl

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Genialny Michał Szpak i jego "Dziwny jest ten świat" - POSŁUCHAJ!

X FACTOR: Kto powinien wygrać? (SONDA)

 

Komentarze (135)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2012 12:53
Czy matka natura wycięła nam dowcip? Czy nastanie moda ubierania facetów w damskie łaszki? Michał Szpak jest początkiem czegoś nowego! Zbabienia faceta. W Polsce robi furorę na scenie i jest gości w wielu programach telewizyjnych. Zachodzi pytanie czy nasze społeczeństwo, które jest nadmiernie religijne powinno tolerować mężczyznę mówiącego, przebierającego i zachowującego się jak kobieta? Czy to nie jest pierwszy objaw homoseksualizmu? Co na to nasza największa siła ”kościół”? I czy zobaczymy naszego/ą superbohatera/kę w jakimś nowym serialu? Nie mogę się doczekać by przeczytać co WY o tym sądzicie. cyt. z gwiazdopedia.com.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 13:06
3p4yPR lootevjfhhmj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 21:12
Y8uVOH ppyxucbyzvtb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 17:32
Good to see a talnet at work. I can't match that.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:24
ZoRExf powmieabyetr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo