X FACTOR: Genialny Michał Szpak i „Dziwny jest ten świat”! Zrobił to lepiej niż Niemen?

Wczoraj ruszyło nowe show TVN-u. Jego największą gwiazdą był Michał Szpak z Jasła. Swoim występem rzucił nas na kolana – brawa!
X FACTOR: Genialny Michał Szpak i „Dziwny jest ten świat”! Zrobił to lepiej niż Niemen?
07.03.2011

- Scena to moja miłość – deklaruje fenomenalny wokalista, który podbił serca jury, publiczności oraz widzów przed telewizorami niesamowitym wykonaniem szlagierowej piosenki Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Tuż przed występem Kuba Wojewódzki nie krył swoich obaw związanych ze specyficznym wizerunkiem artysty i zapewnił, że jeśli okaże się kosmitą, „chętnie wyśle go tam, gdzie jego miejsce”. Równocześnie ostrzegł widownię przed zbyt pochopną oceną szalonego przebierańca, a Maja Sablewska poleciła  Michałowi, aby pozbył się wszystkich „kobiecych błyskotek”.

Jak wielkie było zdziwienie jury, gdy młodziutki artysta wydobył z siebie pierwsze dźwięki i rozpoczął wyjątkowy show. Chyba nikt, kto widział jego występ, nie ma wątpliwości, że Michał Szpak to jeden z finałowych pewniaków X Factor. Ogromny talent, niesamowita muzyczna wrażliwość, nieprzeciętna osobowość – ten chłopak ma wszystko, aby zostać gwiazdą!

A przy okazji, co sądzicie o nowym formacie TVN-u? Czy X Factor ma szanse, aby powtórzyć sukces Mam Talent? Naszym zdaniem program ratuje tylko Kuba i jego błyskotliwe riposty. Reszta ekipy rozkręca się bardzo powoli, choć mamy nadzieję, że w tym przypadku gwiazdami nie będą ani jurorzy, ani prowadzący, tylko uczestnicy!

Poniżej video z występem Michała - dla wszystkich, którzy nie widzieli go wcześniej i dla tych, którzy się w nim zakochali. Koniecznie zagłosujcie w naszej sondzie!

Komentarze (225)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2011 16:04
moze byc bałwany
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:55
uoDhOx zmcxrepsoixg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:41
Yt5YuA fzffvvvcwkrx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 00:26
Kudos to you! I hadn't thohugt of that!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 20:10
Great post with lots of importnat stuff.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo