Grube, a zawojowały świat: Zobacz gwiazdy, którym kilogramy nie przeszkodziły w robieniu kariery!

Mimo masywnych us i fałdek ukrywających talię, one są piękne, promienne i pewne siebie! To nieprawda, że kilka kilogramów tu i ówdzie może przekreślić szanse na sławę!
Grube, a zawojowały świat: Zobacz gwiazdy, którym kilogramy nie przeszkodziły w robieniu kariery!
06.03.2011

Tusza może być przeszkodą dla wielu kobiet w śmiałym i przebojowym dążeniu do celu. Może, ale nie musi! Nadprogramowe kilogramy, które dla wielu osób mogłyby stać się przeszkodą nie do pokonania, dla naszych gwiazd stały się trampoliną do sławy i kariery.

Zobacz, komu się udało!

 

mam nadwagę

Anna Guzik

Ania nigdy nie była jedną z wielu wychudzonych aktorek na wiecznej diecie. Nie ukrywała, że od czasu do czasu lubi spałaszować coś kalorycznego, bo czerpie z jedzenia przyjemność i delektuje się każdym kęsem. Sporo kilogramów zrzuciła dopiero przy okazji udziału w tanecznym show. Nagle cała Polska dostrzegła w niej nie tylko "słowiańską blondynę", jak zwykł określać Anię Tomek Jacyków, ale także piękną, ponętną i powabną kobietę.

jestem gruba

Oprah Winfrey

Oprah wypracowała majątek warty miliardy dolarów, stając się jedną z najbogatszych kobiet świata. W 2008 roku została umieszczona na 8. miejscu najbardziej wpływowych kobiet świata miesięcznika Forbes. Dorobiła się, prowadząc talk show, w którym niejednokrotnie zdradzała bolesne szczegóły swojego dzieciństwa i młodości. Ich wiarygodność do dziś stawiana jest pod znakiem zapytania, co nie stanowi przeszkody dla milionów widzów, regularnie włączających odbiorniki telewizyjne, by odbyć spotkanie ze swoją idolką i żywym dowodem na istnienie efektu jo-jo w jednej osobie - Oprah...

ile ważą gwiazdy

Nigella Lawson

Brytyjska królowa kuchni i domowego ogniska jest dumna z każdej fałdki na swoim ciele, które nosi z wielką klasą i godną pozazdroszczenia dumą. Jest seksowna w każdym momencie swej przesyconej kulinariami egzystencji - i kiedy rozpływa się w zachywtach nad przepyszną, gorącą polewą czekoladową, i kiedy rozprawia się z potężnym kawałem surowego mięsa... Uwierzycie, że ma już 51 lat?

grube gwiazdy

Beth Ditto

Przebojowa i super stylowa wokalistka zespołu Gossip waży 100 kg przy wzroście 150 cm! Kocha swoje ciało, czemu dowód dała w 2008 roku, odrzucając propozycję marki Topshop - nie zgodziła się zaprojektować linii ubrań dla klientek marki, gdyż uważa, że sieciówka dyskryminuje kobiety o bujniejszych kształtach... Brawo!

gwiazdy z nadwagą

Crystal Renn

Crystal to modelka o nieco krąglejszych kształtach niż większość jej koleżanek po fachu. Gdy w wieku 14 lat (10 lat temu) trafiła do agencji modelek, kazano jej schudnąć. To był pierwszy krok ku anorekcji, z którą borykała się przez większą część młodości. Obecnie jest nie tylko rozchwytywaną twarzą (mimo fałdek tu i ówdzie), ale także reporterką magazynu Glamour, dla którego relacjonuje fashion weeki.

jak szybko schudnąc

Marylin Monroe

Najpiękniejsza aktorka lat 50-tych i symbol seksu pierwszej połowy XX wieku dziś wcale nie zrobiłaby furory. Miała zaledwie 167 wzrostu (w modelingu nie miałaby szans), a ważyła średnio 60 kg. Średnio, bo epizody tycia i chudnięcia zdarzały jej się równie często co nieplanowane ciąże. W pewnych okresach życia była uzależniona od prowokowania wymiotów i lewatywy, którą przeprowadzała regularnie zatrudniona przez aktorkę pielęgniarka.

mam nadwagę

Dorota Wellman

Znana i lubiana prezenterka telewizyjna sympatię widzów kupiła między innymi wielokrotnie objawianym dystansem do siebie i swojego ciała. Nie ukrywa, że lubi ulegać kulinarnym pokusom, a chwilę po słodkiej przygodzie z oblanym czekoladą muffinem wcale nie ma wyrzutów sumienia!

gwiazdy z nadwagą

Maryla Rodowicz

Burza blond włosów i bujne kształty to jej znaki rozpoznawcze. Wielbicielka barwnych i niezwykle fantazyjnych kreacji scenicznych, wielokrotnie doceniana i nagradzana, nigdy nie należała do grona wychudzonych wokalistek na drakońskich dietach. I bardzo dobrze! Bo wszyscy ją kochają taką jaka jest! 

jestem gruba

Magda Gessler

Znana warszawska restauratorka kocha dobre jedzenie i nie zamierza go sobie odmawiać. Kolejne kilogramy traktuje jako najlepsze dowody na prawdziwość głoszonych idei i zamiast skrupulatnie liczyć kalorie, popełnia drobne grzeszki, czerpiąc przyjemność z podjadania. Dzięki temu jest szczęśliwa, piękna i promienna!

mam nadwagę

Kelly Osbourne

Niegrzeczna córka Ozzyiego Osbourna znana jest z miłości do narkotyków, całonocnych imprez i niezdrowego jedzenia. Efekty trybu życia widać jak na dłoni! Mimo to nastolatki na całym świecie uwielbiają ją, nie bacząc na sylwetkę odbiegającą od ideału.

Komentarze (104)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 08:42
gessler to grubaska która siebie nie akceptuje dlatego jest taka złośliwa i zawsze wyżywa sie na młodych ładnych dziewczynach a dla facetów jest milutka, odkryła całą siebie w programach tvn, niestety pokazała tą najsłabszą strone
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:39
This has made my day. I wish all potsnigs were this good.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:38
tnb0dD vuhswuoxgcxm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 18:15
So true. Honesty and eveyrtinhg recognized.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 17:41
IMHO you've got the right asnewr!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo