10 największych metamorfoz polskiego showbiznesu: Cichopek, Pieńkowska, Zielińska i inne! CZĘŚĆ 2.

Zobacz ciąg dalszy najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat! Polskie celebrytki wielokrotnie nas zaskakiwały!
10 największych metamorfoz polskiego showbiznesu: Cichopek, Pieńkowska, Zielińska i inne! CZĘŚĆ 2.
01.03.2011

Zobacz kolejnych 10 gwiazd, które naszym zdaniem przeszły największą przemianę w ciągu kilku ostatnich lat! Niektóre tylko wymieniły garderobę, inne zaszalały u fryzjeraskrajnie zmieniając image, kilka... przesadziło z botoksem.

O kim mowa?

Przekonajmy się!

3...,2...,1... START!

CZĘŚĆ PIERWSZA ARTYKUŁU

największe metamorfozy gwiazd

Miejsce 2. Paulla

Paula Ignasiak nie grzeszy zdaniem niektórych wrodzoną urodą, a kilka lat temu zamiast skutecznie maskować defekty, dodatkowo je podkreślała upiornym makijażem... Koszmar!

metamorfozy zdjęcia

Miejsce 7. Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk, która niedawno obchodziła swoje 30-te urodziny, już parę dobrych lat temu przestała być nastoletnią, filmową Sarą. Dziś to pewna siebie i swojej wartości kobieta. Niestety nie stroniąca od nadmiaru makijażu, samoopalacza, a nawet zabiegów medycyny estetycznej...

 

najgorzej ubrane polskie gwiazdy

Miejsce 1. Jola Pieńkowska

Zdjęcie po lewej zostało wykonane 7 lat temu. Fotografia z prawej jest aktualnym wizerunkiem prezenterki. Już rozumiecie, dlaczego Jolanta Pieńkowska znalazła się w naszym zestawieniu na pierwszym miejscu? Walczy z upływem czasu, dzierżąc w dłoni ostry skalpel?

najgorzej ubrane polskie gwiazdy

Miejsce 10. Ania Guzik

Swego czasu Tomek Jacyków określił ją mianem "zwalistej, słowiańskiej blondyny". Rzeczywiście, na pewnych etapach życia, Ania zapominała o właściwej diecie i ćwiczeniach, czego efektem stawały się nadprogramowe kilogramy. Przełomowym momentem był udział w "tańcu z Gwiazdami", który wygrała, zskarbiając sobie przy okazji sympatię milionów widzów. Od tamtej pamiętej chwili, Ania pięknieje w oczach i nie ulega słodkim pokusom...

metamorfozy gwiazd

Miejsce 9. Ola Szwed

Ola jest dowodem na prawdziwość bajki o brzydkim kaczątku. Na oczach widzów popularnego serialu Rodzina zastępcza stawała się kobietą. Dziś zachwyca urodą i zniewala seksapilem. Jedyne, nad czym powinna popracować, to styl - panna Szwed zaliczyła kilka wpadek, o których wolałybyśmy zapomnieć!

najlepiej ubrane polskie gwiazdy

Miejsce 8. Kasia Zielińska

W przypadku Kasi największą rolę w metamorfozie odegrała zmiana koloru i długości włosów. Płomienna rudość służy aktorce, która dodatkowo intensyfikuje efekt makijażem. Głebokie fiolety i iskrzące się chabry na powiekach dodają jej wiele uroku.

największe metamorfozy gwiazd

Miejsce 6. Ania Świątczak

Szara myszka Ania pod okiem Michała Wiśniewskiego przeistoczyła się zadbaną, pewną siebie kobietę. Niestety wciąż popełnia modowe gafy, ale... każdą media komentują bardzo głośno, co tylko sprzyja promocji nowej, solowej płyty...

najgorzej ubrane polskie gwiazdy

Miejsce 5. Ania Wyszkoni

Za czasów członkowstwa z zespole Łzy, Ania nie grzeszyła stylem... Nosiła "przeterminowane" ciuchy, nie dbała o odrosty, zapomniała o makijażu. Dziś już wie, że zaniedbanie nie służy bywaniu w mediach!

najgorzej ubrane polskie gwiazdy

Miejsce 4. Edyta Pazura

Edyta (PKP - przydomek nadany przez media) Pazura (z domu Zając) jeszcze kilka lat temu była przeciętną mieszkanką krakowskiego blokowiska. Dziś bryluje na warszawskich salonach i już nie nosi czerwonych kurtek ze skaju.

najgorzej ubrane polskie gwiazdy

Miejsce 3. Kasia Cichopek

Gdzie się podziała kędzierzawa Kingunia z M jak Miłość? Chyba zapodziała się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" w objęciach Marcina Hakiela. Dziś Kasia Cichopek potrafi wcielić się w rolę demona seksu i nie potrzebuje do tego scenariusza od Ilony Łepkowskiej!

Polecane wideo

Komentarze (87)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:32
z1q9DW vatjjnfklikl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:49
What a joy to find someone else who tinhks this way.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:43
WJXQCw cnvhlhnstqvj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:19
EjlQs4 jkfjrijlfdim
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 17:59
Why do I bother clalnig up people when I can just read this!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie