Kasia Smolińska w dużej kampanii reklamowej! LEPSZA OD PAPIERSKIEJ?

W pierwszej polskiej sesji zdjęciowej marki Diva wystąpiła znana z programu TOP MODEL - Katarzyna Smolińska.
Kasia Smolińska w dużej kampanii reklamowej! LEPSZA OD PAPIERSKIEJ?
10.02.2011

Dyskretny łańcuszek czy połyskujący wisior? Sznur pereł, czy może zestaw kolorowych bransoletek? Do dżinsów, białej koszuli czy kostiumu kąpielowego? Do biura, na spacer, a może na imprezę? Dzięki biżuterii marki Diva przeobrażamy się w mgnieniu oku.

Australijska marka Diva przebojem wchodzi na polski rynek. Biżuteria powstała dla młodych kobiet, które każdego dnia chcą wyglądać inaczej. - Diva to możliwość wyboru – mówi Michelle Bohn Head of Product w firmie Diva. – zwykle nie możemy sobie pozwolić, aby każdego dnia mieć na sobie nową marynarkę czy spodnie. Z biżuterią sprawa wygląda inaczej. Jeden element może diametralnie zmienić styl naszego ubioru.

top model

Diva – światowe trendy na co dzień

Inspiracji zespół marki Diva poszukuje w Londynie, Paryżu i Nowym Jorku. Zespół tzw. „buy’erek” czyli dziewczyn wyznaczających trendy i kierunki w biżuterii fast fashion na bieżąco śledzi największe pokazy mody oraz wyczuwa nadchodzące hity sezonu.  Wszystko po to, by biżuteria marki Diva zawsze odpowiadała światowym trendom. Biżuterię Diva noszą gwiazdy - Nicole Richie, Kim Kardashian, Blake Lively – teraz kolej na polskie dziewczyny!

top model zostań modelką

Diva i TOP MODEL - Katarzyna Smolińska w pięciu kolekcjach

W pierwszej polskiej sesji zdjęciowej marki Diva wzięła udział znana z TOP MODEL Katarzyna Smolińska. - Zdecydowaliśmy się na współpracę z Kasią, bo Diva to marka dla kobiet młodych, lubiących zabawę ze stylizacją. Kasia to dziewczyna, która stawia czoła wyzwaniom, a swoje marzenia realizuję z wielką siłą i energią - mówi Michelle Bohn.

Podczas sesji Kasia Smolińska miała na sobie pięć najnowszych kolekcji biżuterii Diva, a w każdej zaprezentowała zupełnie inny wizerunek – od zwariowanie dziewczęcego po uwodzicielski i bardzo kobiecy.

kasia smolińska

Diva – ponad 4000 sklepów na całym świecie

Diva to australijska marka, która przebojem wchodzi na rynek Europejski. Pierwsze sklepy otworzyła już w Polsce!

Diva jest częścią największego w świecie przedsięwzięcia w branży modnej biżuterii (ponad 4000 sklepów w 26 krajach świata). To jeden z największych producentów biżuterii typu fast fashion, odzwierciedlającej najnowsze trendy w modzie. Biżuterię dla marki Diva projektują designerzy odpowiedzialni za styl akcesoriów w takich sklepach jak: TOP SHOP, Miss Selfridge czy Dorothy Perkins.

Zobacz także:

RANKING: Najlepsze modelki 2010 roku

Wybiegowe gwiazdy warte miliony. Kto w tym roku zasłużył na tytuł modelki roku? Tym razem bierzemy pod uwagę głosy użytkowników Facebooka!

Modelki bez makijażu: ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ PO GODZINACH!

Idealna skóra, zachwycające spojrzenie, zmysłowe usta... Czy piękności z okładek naprawdę są takie piękne?

Polecane wideo

Komentarze (109)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:50
WQaMQh tlpfnhxxeppp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 13:06
dP3wTb olflrnrahukx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 06:41
This information is off the hoizol!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 21:01
pięknie kochna!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2011 22:31
Paulina to jakaś szkapa jest! Od początku byłam za Kasią!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie