Małe modelki w seksownych pozach - SKUTECZNA REKLAMA czy POKUSA DLA PEDOFILA?

Małe dziewczynki w strojach dorosłych kobiet. Czy to jeszcze sztuka, czy już niebezpieczna przesada?
Małe modelki w seksownych pozach - SKUTECZNA REKLAMA czy POKUSA DLA PEDOFILA?
10.01.2011

Współczesne dziewczynki szybciej dojrzewają i szybciej wkraczają w świat dorosłych. Wiele z nich marzy o zostaniu sławną osobą. ModelkĄ, aktorką, po prostu gwiazdą. Wielki świat to niebywała atrakcja, która może pomóc w zarobieniu łatwych i szybkich pieniędzy.

kilkuletnie modelki

Edytorial zaprezentowany we francuskim „Vogue’u” wywołał prawdziwą burzę medialną. Czy powinien zostać wprowadzony zakaz publikacji podobnych zdjęć? A może wizerunki małych lolitek to sztuka, której wolno wszystko, bo nie ulega sztywnym konwenansom?

jak zostać modelką

I oto jest. "Vogue Paris" opublikował zdjęcia, które są kwintesencją tego zjawiska. Dziewczynki pozują w seksownych kreacjach, w pełnym makijażu i pozach charakterystycznych dla dorosłych modelek.

mała miss

Małe modelki, mając zaledwie kilka lat doskonale zdają sobie sprawę, że mrugnięcie oka, odsłonięte kolano czy podrasowana twarz potrafią zdziałać cuda.

małe modelki

Kilkuletnie piękności - Lea, Prune i Thylane – noszą kreacje z najwyższej półki, od światowej sławy projektantów. Z prawdziwym profesjonalizmem pozują do zdjęć, wcielając się w postać bogatych dziedziczek fortuny.

Autorem kontrowersyjnych fotografii jest Sharif Hamza. Artysta wykazał się nie tylko ogromnym talentem, ale również dużą dozą cierpliwości, której wymaga praca z dziećmi.

Komentarze (161)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2013 04:22
Napisz komentarz...bardzo mi sie podobają te dziewczynki
odpowiedz
sexy (Ocena: 5) 19.03.2013 06:13
Thylane Blondeau rządzi, absolutnie seksowna, słodka....uhhhhhh .............
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2012 13:01
to nie jest pokusa dla pedofilii, bo ich podnieca dziecinność, a nie takie coś. xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 09:48
Tutaj wpisz treść komentarza do Małe modelki w seksownych pozach - SKUTECZNA REKLAMA czy POKUSA DLA PEDOFILA?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2012 11:09
jak powiem ze jest ona sexy to jestem pedofil;?makijaz,koronki paznokcie zawsze mialy na celu dodac sexapilu danej osobie do tego sluza.tok to tylko zludzenie bo to jej dekoracja jest sexy ale po co rodzice chca utozsamiac dziecko z sexem?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo