Ellen Sirot: Najpopularniejsza modelka dłoni - zobacz!

Zazwyczaj modelki zarabiają miliony dolarów dzięki oryginalnej urodzie lub zachwycającej sylwetce. Istnieje jednak kobieta, która zarabia w tej branży krocie, a nigdy nie pokazała w reklamie swojej twarzy!
Ellen Sirot: Najpopularniejsza modelka dłoni - zobacz!
11.12.2010

Ellen Sirot jest jedną z najsłynniejszych na świecie Hand Top Model. Od ponad 15 lat utrzymuje się jedynie z pokazywania w kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych swoich dłoni. Wielokrotnie dublowała także w filmach ręce Sary Jessiki Parker czy Salmy Hayek.

37-letnia obecnie modelka przyznaje, że dbaniu o młody i zdrowy wygląd swoich rąk podporządkowała całe swoje życie. Kobieta nie wykonuje w domu żadnych, nawet najprostszych prac. Jak sama mówi: - Nie gotuję, nie sprzątam, nie wynoszę śmieci, nie otwieram puszek, drzwi, okien, nie pracuję w ogrodzie, nie uprawiam sportów. Niewielka ranka oznaczałaby dla mnie prawdziwą tragedię. modelka dodaje również, że… nie podaje ludziom dłoni na przywitanie, a na co dzień nie rozstaje się z rękawiczkami.

Wyrzeczenia te pozwoliły jednak słynnej Hand Top Model zarobić miliony. Jej gaża jest oczywiście zależna od wielkości i rodzaju kampanii, przy której akurat pracuje. Za jeden dzień zdjęciowy może otrzymać wynagrodzenie w wysokości od 100 do kilkunastu tysięcy dolarów! Produkty, które Sirot reklamuje najczęściej, to biżuteria, kosmetyki oraz środki czyszczące.

Czy Wy także dla pieniędzy byłybyście zdolne do noszenia rękawiczek 365 dni w roku?

Maja Zielińska

Zobacz także:

WYWIAD: Modelka Kamila Szczawińska opowiada o macierzyństwie

Potrzeba bycia matką leży w naturze każdej kobiety - wywiad z modelką Kamilą Szczawińską dla Mon Petit Bébé.

Ile zarabiają modelki?

Na modelingu można zarobić fortunę, pod warunkiem, że jest się w światowej czołówce. W Polsce zarobki są znacznie niższe, choć również i u nas niektóre modelki świetnie zarabiają.

 

Komentarze (77)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 09:42
Ma piękne dłonie i tyle, nie wiem o co się pieklić. Sami chcielibyście tyle zarabiać a się nie narobić. Ona tak zarabia i to jej święte prawo. Ale to polska natura, pomarudzić, poględzić i przede wszystkim ZAZDROŚCIĆ. A często jest, że nie podoba nam się u kogoś coś, co sami chcielibyśmy mieć, zazdrośniki ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2011 04:45
phi sa koebty krore roba cochhca a maja o wiele ladniejsze dlonie, a przede wszytskim paznokcie :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 00:01
zazdroszcze jej tych dloni .. tu nie chodzi o skore czy paznokcie ale o to jakie ma proste te palce , ja mam tak troche krzywe..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 19:39
Szczerze, to mam ladniejsze dlonie i paznokcie... nawet niepomalowane... ciekawe czy dupsko tez jej ktos podciera...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 17:26
to niech wkłada grube rękawice i zapie...rdala do roboty ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo