TOP MODELKI na wybiegu u Zienia! Która zasługuje na wygraną?

Kasia Smolińska, Ola Kuligowska i Ania Piszczałka pojawiły się na ostatnim pokazie Maćka Zienia. Oceń, czy dobrze prezentują się na wybiegu!
TOP MODELKI na wybiegu u Zienia! Która zasługuje na wygraną?
23.11.2010

Wczoraj w warszawskim hotelu Hilton odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Nie mogło nas tam zabraknąć! W tłumie polskich gwiazd i gwiazdeczek wypatrzyłyśmy uczestniczki TVN-owskiego show Top Model Zostań Modelką.

Wyróżnione finalistki programu – Aleksandra Kuligowska, Ania Piszczałka oraz Kasia Smolińska – przeszły po wybiegu obok profesjonalnych modelek, prezentując lekkie, zwiewne kreacje na sezon wiosna-lato 2011.

Dziewczyny zostały zatrudnione przez samego Zienia, który musiał wybrać trzy spośród pięciu uczestniczek Top Model. Do udziału w pokazie nie załapały się Weronika Lewicka i Paulina Papierska. Dlaczego? Być może odpowiedź na to pytanie pojawi się w najbliższym odcinku show.

Czytaj dalej! Zobacz wybiegowe zdjęcia Kasi, Oli i Ani!

maciej zień pokaz

Ola Kuligowska

Wrocław, 20 lat

Wzrost 172 cm

Waga 52 kg

Biust B

Talia 62 cm

Biodra 92 cm

Z jednej strony bardzo nieśmiała wśród obcych, z drugiej bardzo otwarta "wśród swoich". Nie lubię stać przed kamerą, ale przed aparatem jestem w swoim żywiole. Trudna do zdefiniowania... Tajemnicza i chłodna na pierwszy rzut oka, ale dla znajomych mam zachowane złośliwe poczucie humoru.

Zdystansowana do życia, doceniająca dary, które otrzymujemy od losu i czasem wprowadzająca się w trudne, filozoficzne zadumy. Poza tym? Skromna, wytrwale dążąca do celu. Czasem lubię się schować przed światem i pobujać obłokach... tak, lubię samotność. Ale też od dziecka lubiłam stroić miny do aparatu, czy lustra, więc dlatego tu jestem. I mimo tego, że wymaga to ode mnie przełamywania wielu barier, to staram się spełniać swoje marzenia.

maciej zień galeria

Anna Piszczałka

Gradówek woj.dolnośląskie, 19 lat

Wzrost 178 cm

Waga 55 kg

Biust B

Talia 60 cm

Biodra 88 cm

Wystarczy, że czasem zaufam sobie i wszystko układa się jak najlepiej. Zawsze uśmiechnięta, bawię się i odnajduję w sobie radość. Cieszę się wszystkim. Mam w sobie ciepło, patrzę tak, jakby w moich oczach mieszkały wszystkie pragnienia tego świata. Mój ulubiony cytat: „ Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!” - on mnie motywuje. Nigdy nie rezygnuję z wyznaczonego celu i zawsze dążę do niego ze wszystkich sił i całego serca.

maciej zień kolekcja

Kasia Smolińska

Kraków, 18 lat

Wzrost 177 cm

Waga 52 kg

Biust A

Talia 58 cm

Biodra 88 cm

Uwielbiam  tańczyć, chodzić do kina i do teatru. Kilka lat temu, zaczęłam interesować się modą, do tego stopnia, że postanowiłam spróbować swoich sił w modelingu. Bliższa styczność z „tym” światem zaintrygowała i kusiła do dalszej „współpracy” jednak... wciąż najważniejsza była dla mnie szkoła. W tym roku zdałam maturę w krakowskim Nowodworku i dostałam się na wymarzone studia. Mając przed sobą najdłuższe wakacje życia, zaryzykowałam próbując czegoś zupełnie nowego :)

Kasia w kilku słowach...

K jak komunikatywna

A jak ambitna

S jak spontaniczna

I jak inteligentna (?)…no mam nadzieję ;)

A jak altruistka

Polecane wideo

Komentarze (275)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 17:31
P3GtHG xefftugklftc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 04:56
INosjC eoyqizkrpaps
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2012 09:37
That's a neicly made answer to a challenging question
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 11:40
nieciekawe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 19:07
szczerze mowiac one wygladaja paskudnie jedna z nich ma chyba zeza patrzy do gory paskudnie wezcie sobie to do serca jak wygladacie wieszak na ciuchy nic wiecej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie