Tak wygląda najpiękniejsza Polka! Maja ma 21 lat i właśnie została Miss Polonia 2024

Zobaczcie zdjęcia.
Tak wygląda najpiękniejsza Polka! Maja ma 21 lat i właśnie została Miss Polonia 2024
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/majaklajda/)
03.07.2024

Wybory Miss Polonia to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w polskim kalendarzu kulturalnym. Organizowany od 1929 roku konkurs ten ma na celu wyłonienie najpiękniejszej Polki, która będzie reprezentować kraj na arenie międzynarodowej, w tym na konkursach takich jak Miss Universe czy Miss World.

Pod koniec czerwca odbyła się finałowa gala wyborów Miss Polonia 2024. Zaszczytny tytuł zdobyła tym razem Maja Klajda, 21-letnia studentka psychologii, pochodząca z Łęcznej w województwie lubelskim.

Zobacz także: Wszystko, co internauci chcą wiedzieć o Biance Censori: wiek, wzrost, wymiary, waga

Miss Polonia 2024: Maja Klajda

Maja Klajda, Miss Polonia 2024, pochodzi z Łęcznej w województwie lubelskim. Ma 21 lat i jest studentką psychologii. Dziewczyna tańczy taniec ludowy, uwielbia chodzić na koncerty i festiwale, a także ceni sobie relacje międzyludzkie i zdrowy balans między pracą a życiem prywatnym.

Maja została wybrana Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024, a następnie zdobyła tytuł Miss Polonia 2024, co pozwoli jej reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. W konkursie zachwyciła swoim wdziękiem i charyzmą.

- Według mnie Miss to kobieta naturalna, akceptująca siebie, inspirująca swoimi działaniami. Jest wrażliwa na drugiego człowieka, na naturę. Jest wykształcona, ma w sobie grację i elegancję. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji, a naturalnie pojawiające się trudności traktuje jako wyzwania. Zna i szanuje polskie tradycje, godnie reprezentuje swój kraj, dba o kulturę języka – powiedziała w jednym z wywiadów najpiękniejsze Polka tego roku.

Jej marzenia obejmują ukończenie studiów z dobrymi wynikami, zdobycie tytułu doktora psychologii i otwarcie własnego gabinetu psychoterapeutycznego. Prywatnie chciałaby podróżować i poznawać różne kultury, a zawodowo mieć realny wpływ na zdrowie psychiczne ludzi, promując psychoterapię jako szansę na rozwój osobisty.

Zobaczcie zdjęcia naszej Miss Polonia 2024!

Polecane wideo

Rezultat po 1 miesiącu ćwiczeń. Nie uwierzysz, jak bardzo może się zmienić ciało w tak krótkim czasie
Rezultat po 1 miesiącu ćwiczeń. Nie uwierzysz, jak bardzo może się zmienić ciało w tak krótkim czasie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 3) 05.07.2024 10:08
Idąc na spacer ulicą można by znaleźć ze 20 ładniejszych, nawet w czasie złej pogody...
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 03.07.2024 15:52
Śliczna!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie