Finaliści 12. edycji TOP MODEL. Kto powinien wygrać?

Zagłosuj w naszej sondzie!
Finaliści 12. edycji TOP MODEL. Kto powinien wygrać?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
20.11.2023

Najnowsza, 12. edycja kultowego programu TOP MODEL powoli dobiega końca. Za tydzień w sobotę widzowie zdecydują, kto wygra przepustkę do świata modelingu. O nagrodę ubiegać się będzie czwórka finalistów: Natalia Węgrzynowska, Wiktoria Darda, Sofia Konecka Menescal oraz Dominik Szymański.

Zobacz także: Widzowie zaskoczeni niektórymi metamorfozami w TOP MODEL. „Było hot, a teraz not”

Finaliści TOP MODEL 12.

Aspirujący modele zdradzili na oficjalnym profilu Top Model na Instagramie kilka ciekawostek na swój temat. Dominik okazał się m.in. pasjonatem gotowania. 21-latek zdradził przy okazji, że bardzo chciałaby w przyszłości pomagać ludziom, którzy mierzą się z tak ciężką historią, jak on sam.

23-letnia Natalia ma z kolei nietypowy „talent”. Potrafi ruszać uszami. Wyznała również, że jest bardzo rodzinną i przyjacielską osobą.

Sofia, która wydaje się być wulkanem energii, przyznała, że w zaciszu domowym jest cicha. Poza tym 17-latka wszędzie się… spóźnia.

17-letnia Wiktoria przyznała z kolei, że kiedyś mieszkała na wsi, nie jada mięsa, lubi rap, a przy bliższym poznaniu okazuje się szalona.

Komu z tej czwórki kibicujecie najmocniej? Zagłosujcie w naszej sondzie:

 

Polecane wideo

Ten kolor włosów ma jedynie 2% populacji. Jest naprawdę unikatowy
Ten kolor włosów ma jedynie 2% populacji. Jest naprawdę unikatowy - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kaira (Ocena: 5) 23.11.2023 08:17
Powinno się więcej mówić o antykoncepcji - różnych metodach. Mało która kobieta potrafi wyznaczać dni płodne w przypadku nieregularnych cykli. Można używać pomocniczego urządzenia do wyznaczania plodności - polecam tester owulacyjny na ślinę Afrodyta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie