Finalistki 11. edycji TOP MODEL: Natalia Woś (Wzrost, waga, wiek)

Czy to właśnie ona podpisze kontrakt z agencją modelek?
Finalistki 11. edycji TOP MODEL: Natalia Woś (Wzrost, waga, wiek)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/natalliawos/)
04.12.2022

Natalia Woś jest jedną z najbardziej zdeterminowanych uczestniczek 11. edycji „Top Model”. Swoich sił w programie próbowała już w ubiegłym roku, jednak wtedy odpadła na etapie bootcampu. Wiele osób na jej miejscu zniechęciłoby się tym gorzkim doświadczeniem, ale ona wyciągnęła z niego lekcję i wróciła na casting do nowego sezonu. Przez ten czas dużo trenowała i stosowała zbilansowaną dietę. Opłaciło się, ponieważ tym razem dostała się do domu modeli i modelek bez najmniejszego problemu.

Zobacz także: TOP MODEL: Z programem pożegnał się Borys Barchan (Wzrost, waga, wiek)

Jej wyrzeźbiona sylwetka i zapał do działania zachwyciły jurorów, którzy niemal przy każdym panelu chwalili jej profesjonalizm i ambicję. Ciężka praca Natalii przyniosła efekty i upragniony finał. To właśnie ona powalczy bowiem o główną nagrodę z Michaliną Wojciechowską i Klaudią Nieścior.

Natalię zapytałyśmy o to, jak widzi siebie za 30 lat i kto ze świata mody inspiruje ją najbardziej.

Natalia Woś: 11. edycja Top Model

DATA URODZENIA: 23.09.2004

WZROST:177 cm

WAGA: 53 kg

IG LINK: https://instagram.com/natalliawos

TIKTOK LINK: https://www.tiktok.com/@natalliawos

MIASTO ZAMIESZKANIA: Żagań

1. Dlaczego zdecydowałaś się na wzięcie udziału w programie?

Zostanie profesjonalną modelką to moje największe marzenie od dziecka. Rok temu nie udało mi się dostać do programu, jednak nie poddałam się i postanowiłam spróbować w tym roku. Udział w programie pomógłby mi w otwarciu drzwi do świata mody, byłby niesamowitą przygodą i szansą na rozwinięcie moich pasji.

2. Co najbardziej utkwiło Ci w pamięci podczas przygody w programie?

W programie przeżyłam masę cudownych momentów. Chwilę, której nie zapomnę na pewno i będę zawsze miło wspominać - moment w którym wieczorem po finałowej sesji panelowej, wychodźmy z busa na środku safari, paliło się dla nas ognisko, plus dookoła były rozstawione duże namioty. Marzyłam o takim survivalu od dziecka.

3. Które zadanie/sesja była dla Ciebie najprzyjemniejsza? Dlaczego?

Sesja panelowa w Kapsztadzie, na malowniczej plaży pośród skałek. Klimat wakacji, szum oceanu, dodatkowo miałam przepiękną stylizację, którą była ogromna złota peleryna. Lepiej sobie tej sesji wymarzyć nie mogłam.

4. Jaką radę dałabyś innym ludziom chcącym spełniać swoje marzenia?

Jeśli potrafisz o tym marzyć, potrafisz tego dokonać. Bez względu, na to co robisz, ludzie i tak będą Cię oceniać. Dlatego wyluzuj i rób swoje, i tak wszystkich nie zadowolisz.

5. Jakie jest Twoje motto?

,,Żyj tak, abyś po latach mógł powiedzieć - przynajmniej się nie nudziłem”.
,,Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”.

6. Kto jest Twoją największą inspiracją i dlaczego?

W życiu inspiruję się historiami, rozmowami, również porażkami wielu osób. Uwielbiam Joasię Przetakiewicz, Martynę Wojciechowską i Anje Rubik - 3 niezwykle inspirujące i silne kobiety. Ich historie są dla mnie wielką motywacją.

7. Jakie masz dalsze cele zawodowe i prywatne po programie?

Po programie chciałabym zacząć pracę jako profesjonalna modelka. W międzyczasie będę kontynuować naukę, chcę studiować psychologię. Dodatkowo rozwinąć rodzinną firmę developerską i w przyszłości otworzyć własną markę odzieżową.

8. Jaką radę dałabyś sobie, gdybyś miała ponownie rozpocząć przygodę z programem?

Najważniejszą sztuką w życiu jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego, co było i nie bać się tego, co będzie.

9. Za czym/za kim tęskniłeś najbardziej będąc w programie?

Najbardziej tęskniłam za rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Również bardzo brakowało mi muzyki.

10. Co było Twoim największym zaskoczeniem?

Największym zaskoczeniem w programie było zdecydowanie to, że wstając rano nikt z nas kompletnie nie spodziewał się tego, co się wydarzy.

11. Twój ulubiony juror to..?

Uwielbiam każdego jurora i trudno jest mi wybrać jednego ulubionego. W programie bardzo wspierał mnie pan Dawid Woliński. Podczas każdego panelu zawsze doceniał moją pracę, jego słowa zawsze mnie wewnętrznie budowały.

12. Ulubiony gość na panelu to..?

Moim ulubionym gościem na panelu była Jessica Mercedes, jestem jej fanką od bardzo dawna. Usłyszałam od niej bardzo motywujące i inspirujące słowa. Dodała mi skrzydeł do dalszej walki w programie.

13. Lepiej czujesz się na wybiegu czy na sesji?

Bardzo dobrze czuję się na wybiegu, jak i podczas sesji. Wszystko zależy od tematu przewodniego.

14. Czy miałaś styczność z modelingiem przed programem?

Nigdy wcześniej nie miałam styczności z modelingiem. Śledziłam pracę supermodelek, oglądałam pokazy podczas fashion weeków i projekty największych domów mody. Od dziecka była to moja wymarzona praca i nigdy nie wyobrażałam sobie siebie w innym zawodzie.

15. Kto ze świata mody jest dla Ciebie inspiracją?

W moim życiu najbardziej inspirują mnie ludzie, którzy osiągnęli sukces. Ich historie, a także porażki. Supermodelka Winnie Harlow, która nie wygrała amerykańskiego programu ,,Next top Model”, choruje na bielactwo, aktualnie pracuje jako jedna z topowych modelek na świecie oraz wzięła udział w pokazie Victoria’s Secret.

16. Gdzie widzisz siebie w 2052 roku?

W 2052, za 30 lat? Będę już sławną super modelką „na emeryturze”, podróżującą po świecie, posiadającą jedną z lepiej prosperujących firm developerskich oraz posiadającą własną markę odzieżową.

17. Które konta w social mediach podobają Ci się najbardziej?

Bardzo lubię konto Joanny Przetakiewicz, Anji Rubik, Martyny Wojciechowskiej, Elsy Hosk, Romee Strijd, Maji Malnar, Julii Dybowskiej.

 

Polecane wideo

58-latka zachwyca figurą. Na Instagramie często pozuje w bikini
58-latka zachwyca figurą. Na Instagramie często pozuje w bikini - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie