Pierwsza taka sytuacja w historii TOP MODEL. Joanna Krupa przywróciła jedną z uczestniczek!

Internauci są podzieleni. Jedni uważają, że to niesprawiedliwe, inni cieszą się z decyzji jurorki.
Pierwsza taka sytuacja w historii TOP MODEL. Joanna Krupa przywróciła jedną z uczestniczek!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
24.11.2022

Odcinki „Top Model”, w których uczestnicy chodzą na zagraniczne castingi do Fashion Weeków, są dla nich zazwyczaj najbardziej stresujące. To w końcu prawdziwy sprawdzian ich umiejętności i predyspozycji do tego zawodu. Często okazuje się wówczas, że osoby, które świetnie radziły sobie na wszystkich zadaniach w Polsce, niekoniecznie odnajdują się w innym kraju.

Tak było w przypadku Michaliny Wojciechowskiej, której nie udało się przekonać większości afrykańskich projektantów do tego, aby zatrudnili ją do pracy na wybiegu. Pozytywnie przeszła tylko jeden casting, podczas gdy pozostali uczestnicy zostali zatrudnieni do 3 (w przypadku mężczyzn) i 4 (w przypadku kobiet) pokazów.

Zobacz także: TOP MODEL: Z programem pożegnała się Aleksandra Helis (Wzrost, waga, wiek)

Michalina nie kryła swojego rozżalenia sytuacją. Jej złość odbiła się zwłaszcza na Klaudii Nieścior, która – jak stwierdziła Wojciechowska – słabo mówi po angielsku, a przed Fashion Weekiem przytyła. Na słowa Michaliny, że tutejsi projektanci nie lubią drobnych, szczupłych modelek, Adriana słusznie jednak zauważyła, że wszystkie uczestniczki mają smukłą sylwetkę. „Ja też mam rozmiar 36” – skwitowała.

Jury sprawiedliwie zdecydowało, że z programem musi pożegnać się modelka z najmniejszą liczbą wygranych castingów. Joanna Krupa, obwieszczając ten werdykt Michalinie, uznała jednak, że pierwszy raz w historii „Top Model” to ona kogoś przywróci.

- Jesteś moją favourite, kocham cię ponad wszystko. Jest mi bardzo przykro, że dostałaś tylko jeden pokaz, ale sumienie by mi nie pozwoliło spać dzisiaj wieczorem, gdybym odesłała cię dzisiaj do domu. Chcę cię zobaczyć na Fashion Week – powiedziała jurorka łamiącym się głosem.

Jej gest podzielił internautów. Jedni uważają, że to niesprawiedliwa decyzja, inni natomiast nie kryją zadowolenia.

„Bravo! Michalina ma w sobie to coś, co przyciąga, hipnotyzuje i emanuje na odległość urokiem. Jest urodzoną modelką. Widzę ją na największych wybiegach”.

„Dobra decyzja. Dziewczyna się bardzo starała i ciężko pracowała”.

„Wspaniale. Ona jest piękna!!”.

„Powinna popracować nad swoim charakterem. Pretensje do całego świata i obwinianie koleżanek którym się lepiej wiedzie jak dla mnie poniżej krytyki”.

„I mam nadzieję że ostatnia, trzymam kciuki by odpadła” – pisali w komentarzach na Instagramie.

A Wy co sądzicie o decyzji Joanny Krupy? Kto waszym zdaniem powinien wygrać 11. edycję „Top Model”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Polecane wideo

Partnerki i żony naszych piłkarzy. Czym zajmują się polskie WAGs?
Partnerki i żony naszych piłkarzy. Czym zajmują się polskie WAGs? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.11.2022 13:48
Wg mnie powinna odpaść Adrianna, tyle razy miała nieudane zdjęcie. Ciągle ją/jego przepychają no tak bo trans to się litują.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie