Awantury i sceny zazdrości w „Top Model”. Internauci: „To program modelingowy czy randkowy?”

Widzowie znowu poczuli się tak, jakby oglądali „Hotel Paradise”.
Awantury i sceny zazdrości w „Top Model”. Internauci: „To program modelingowy czy randkowy?”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
27.10.2022

Wierni widzowie nowej edycji „Top Model” z pewnością zauważyli, że między Michaliną Wojciechowską a Maciejem Skibą mocno iskrzy. Uczestnicy spędzają w swoim towarzystwie sporo czasu i nie kryją się specjalnie z tym, że między nimi rodzi się uczucie. Niestety ich kiełkująca relacja została wystawiona na próbę w minionym odcinku programu. Wszystko z powodu zadania, które polegało na odtworzeniu kultowych scen z popularnych filmów romantycznych.

Polecamy także: Karolina Kuracińska z TOP MODEL 11, czyli „najlepsza twarz w historii programu” (Wiek, waga, wzrost)

Michalinie przydzielono do tej konkurencji Mateusza Mila z 6 edycji show. Modele musieli tarzać się po śniegu i całować. W swoje role weszli tak przekonująco, że… Maciej obraził się na swoją sympatię i nie odzywał się do niej przez dłuższy czas. Wojciechowska była zaskoczona takim obrotem spraw.

Potem sytuacja się jednak odwróciła. W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli bowiem pozować w duetach na lodowisku. Skiba został sparowany ze zdobywczynią złotego biletu, Olą Helis. Przed sesją oraz po niej dużo ze sobą rozmawiali, co tym razem wyprowadziło z równowagi Michalinę. Modelka była wręcz przekonana, że Maciek wybrał już sobie nowy obiekt westchnień, a Aleksandra celowo próbuje z nim flirtować. Atmosfera między dziewczynami zrobiła się tak gęsta, że po powrocie do domu Helis postanowiła wyjaśnić koleżance, jakie ma zamiary wobec Skiby. Te okazały się czysto koleżeńskie.

Finalnie Michalina pogodziła się nie tylko z Olą, ale też z Maćkiem. Na panelu chłopak przyznał nawet przed jurorami, że w jego sercu jest miejsce tylko dla jednej osoby i jest nią właśnie Michalina.

Śledzicie to love story? Kibicujecie im?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Polecane wideo

Ta modelka plus size zachęca inne kobiety, żeby kochały siebie
Ta modelka plus size zachęca inne kobiety, żeby kochały siebie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie