W szkole wszyscy szydzili z jej wyglądu. Dzisiaj Jessica Ashley to prawdziwa piękność

Jest pierwszą rudowłosą Miss Anglii w 94-letniej historii konkursu.
W szkole wszyscy szydzili z jej wyglądu. Dzisiaj Jessica Ashley to prawdziwa piękność
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jessicaashley_/)
21.10.2022

Ma 26 lat, pochodzi ze Skelmersdale i niedawno została pierwszą rudowłosą Miss Anglii w 94-letniej historii konkursu. Nie zawsze jednak życie Jessiki Ashley Gagen było pasmem sukcesów. W szkole średniej modelka była nękana z powodu koloru swoich włosów. Rówieśnicy bili ją, opluwali, wyzywali, a nawet przypalali. Jako nastolatka niejednokrotnie musiała spożywać lunch w zamkniętej na klucz toalecie, aby odpocząć od okrutnych kolegów i koleżanek ze szkoły.

Zobacz także: Hunter McGeady. „Idealna kobieta plus size”

Jessica Ashley Gagen: Pierwsza rudowłosa Miss Anglii

Zniszczona pewność siebie dziewczyny zaczęła stopniowo wracać, gdy po maturze Jessica dostała się do agencji modelek. W wieku 18 lat pojawiała się na wybiegach na całym świecie, odnajdując siłę w swoich doświadczeniach z przeszłości.

- Przez całą szkołę średnią dokuczano mi za to, że jestem ruda. Nie wspominałam o tym zbytnio podczas zeszłorocznego konkursu, ponieważ jestem zwolenniczką pozostawiania negatywnych emocji w przeszłości, ale ponieważ nigdy przedtem nie było rudowłosej Miss Anglii, ważne jest, aby edukować ludzi na temat tego, z czym rudowłosi spotykają się w szkole – powiedziała w wywiadzie dla Daily Mail.

Chociaż Jessica, która obecnie studiuje na Uniwersytecie w Liverpoolu na kierunku inżynieria lotnicza, prowadziła kampanię na rzecz zachęcania dziewcząt do nauki technologii, inżynierii i matematyki (STEM), wygrana w konkursie Miss uświadomiła jej, jak ważne jest wzmocnienie pozycji osób o rudych włosach.

- Myślę o tym, jak niewielu rudowłosych pracuje w telewizji. Cieszę się, że jako osoba o tym kolorze włosów będę reprezentować Anglię w konkursie Miss Świata. Osoby, które doświadczyły nękania, tak jak ja, powinny pamiętać, że ze słabości można zrobić swoją supermoc – podsumowała.

Zobaczcie w naszej galerii, jak przez ostatnie lata zmieniła się Jessica Gagen.

Polecane wideo

12 dziewczyn, które uwierzyły, że z krótszymi włosami będą wyglądać lepiej. Jak wyszło?
12 dziewczyn, które uwierzyły, że z krótszymi włosami będą wyglądać lepiej. Jak wyszło? - zdjęcie 1
Komentarze (246)
Ocena: 4.98 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2023 10:46
Batony kupię szczotkę i cin z podkładem kolejnym sieć wstrxyman
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2023 06:15
Idę pranie wstawiać kolejne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2023 06:14
Od tego dymu nic nie zobaczysz bo będzie dużo roboty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2023 06:13
Musisz chusteczki wxi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2023 06:12
Ogórka muszę zerwać 8 do zbiorów zajrzę zegarek nawalił Stale nawala już 3 dzień telefon też coś przycisk nie mozns włóczyć nie będę wiedziała która będzie godz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie