Widzowie oburzeni rozbieraną sesją w TOP MODEL. „Wyglądają, jakby byli tu za karę”

Zwyciężczynią odcinka okazała się Klaudia Nieścior. Z programem pożegnała się Marcelina Zetler.
Widzowie oburzeni rozbieraną sesją w TOP MODEL. „Wyglądają, jakby byli tu za karę”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
06.10.2022

W każdej edycji Top Model dwa odcinki budzą zazwyczaj najwięcej emocji zarówno wśród widzów, jak i uczestników. Pierwszym z nich są metamorfozy aspirujących modeli i modelek (przeczytacie o nich tutaj: Widzowie ironizują po metamorfozach w „Top Model”: „Fajnych macie tam fryzjerów, masakra!”), drugim z kolei jest sesja bez ubrań. We wczorajszym odcinku programu uczestnicy musieli zmierzyć się właśnie z tym wyzwaniem.

Rozbierana sesja w Top Model 11

Naga sesja 11. edycji Top Model odbyła się na plaży. Jedyną uczestniczką, która pozowała w bieliźnie, była niepełnoletnia Natalia Woś. Pozostali uczestnicy zostali sfotografowani przy konarach drzew oraz wśród powiewających na wietrze tkanin, którymi mogli przysłonić niektóre części ciała. Mimo to dla większości aspirujących modeli i modelek rozebranie się przed aparatem okazało się ogromnym przeżyciem.

Zobacz także: 9 ciekawostek o Thylane Blondeau, czyli jednej z najładniejszych dziewczyn świata

Najwięcej obaw w związku z nagą sesją miała Adriana Hyzopska, która wciąż czeka na operację zmiany płci. Jej zdjęcie zachwyciło jednak internautów. W komentarzach na instagramowym profilu Top Model możemy przeczytać m.in.: „Modelka jak rzeźba z mitologii greckiej”, „Bogini”, „Wenus z Milo”. Zwyciężczynią odcinka okazała się jednak Klaudia Nieścior. Z programem pożegnała się natomiast Marcelina Zetler.

Sam pomysł wykonywania nagiej sesji spotkał się kolejny raz z krytyką widzów: „Co to sesja ma wnieść? Po co takie rzeczy. Naprawdę idziecie po bandzie z pomysłami”, „Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się edycji, gdzie nie będzie nagich zdjęć. Nie widzicie po komentarzach, że ludzie nie chcą tego oglądać, ze nie jest to potrzebne?”.

A Wy jakie macie zdanie o sesjach bez ubrań? Chciałybyście, żeby w kolejnej edycji modelki i modele pozowali w bieliźnie?

Wszystkie zdjęcia z wczorajszego odcinka znajdziecie w naszej galerii.

Polecane wideo

Pokazały się PRZED i PO wizycie u fryzjera. Ekstremalne cięcie było strzałem w dziesiątkę
Pokazały się PRZED i PO wizycie u fryzjera. Ekstremalne cięcie było strzałem w dziesiątkę - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
tęczowy gość (Ocena: 5) 15.03.2023 13:56
Nie "operacja ZMIANY płci, a KOREKTY płci - ponieważ robi się korektę ciała, aby bardziej pasowało do tego, kim jest Ada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2023 22:18
Nagie sesje są wyłącznie po to by zabawiać zboczeńców z produkcji i podobnych odbiorców.
odpowiedz
CD (Ocena: 5) 07.10.2022 22:39
Nie rozumiem co jest złego w nagiej sesji, jeśli uczestnicy są pełnoletni.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie