Jej styl: modelka Irina Lazareanu

W 2005 roku Kate Moss umieściła ją na okładce francuskiego "Vogue'a". Dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych modelek. Sukces zawdzięcza swojej pasji i ciekawej osobowości. Jej uroda budzi bowiem różne emocje. Oceńcie same!
Jej styl: modelka Irina Lazareanu
16.07.2008

Irina urodziła się w 1982 roku w Rumunii, jednak jej rodzice wyemigrowali do Kanady. W wieku 17 lat zgłosiła się do jednej z agencji modelek w Montrealu. Pracowała w Londynie i Paryżu, ale nic nie zapowiadało wielkiego sukcesu. Był to koniec lat 90. i era Gisele Bundchen.

Irina postanowiła rozwijać inną pasję. Od zawsze interesowała się muzyką, więc zaczęła grać na perkusji w zespole Babyshambles. Tam spotkała słynnego muzyka, Pete'a Doherty'ego, chłopaka Kate Moss. Topmodelka zauważyła w Irinie potencjał i zadbała o rozwój jej kariery.

Potem wszystko potoczyło się jak burza - kontrakty, pokazy, sesje zdjęciowe. Irina stała się największą muzą Lagerfelda, a dziennikarze okrzyknęli ją „tornadem mody". Pracowała między innymi dla Versace, Lanvin, Chanel, Balenciagi, Alexandra McQueena czy Anny Sui. Po rozpadzie związku Kate i Pete'a, zajęła się byłym chłopakiem koleżanki. W 2007 roku para się zaręczyła, jednak sielanka trwała krótko. Podobno muzyk chciał tylko wzbudzić zazdrość w Kate, więc rozstał się z Iriną. Szkoda, bo ta rumuńska modelka to naprawdę utalentowana dziewczyna: śpiewa, gra, pisze piosenki i wiersze, a nawet zna siedem języków.

Styl Iriny pełen jest rockowego szyku i wpływów lat 60. Dzięki temu stała się jedną z najlepiej ubranych modelek. Nie boi się modowych eksperymentów, łącząc używane ubrania vintage z najmodniejszymi kreacjami tytanów mody. Potrafi zmieniać się jak kameleon - raz wygląda wdzięcznie i kobieco, a innym razem bardzo męsko. Jej ulubionym modowym dodatkiem jest krawat, który nosi wręcz do wszystkiego. Najczęściej chodzi w rurkach, ale ostatnio przekonała się do rozszerzanych dzwonów (koniecznie w towarzystwie za dużej marynarki). Uwielbia również małe, zabawne kapelusze - posiada ich naprawdę wiele, w różnych kształtach i kolorach. Styl Iriny jest energetyczny i oryginalny. Wszystko, co nosi, ma swój niepowtarzalny charakter i sprawia, że rzeczy, pozornie do siebie niepasujące, wyglądają niezwykle trendy.

Pasja i osobowość sprawiły, że dla wielu Irina jest ikoną stylu. Jej talent docenili również projektanci i dzisiaj jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Dzięki temu możemy trochę inaczej spojrzeć na brutalny świat mody. Dostrzeżono bowiem coś więcej niż tylko ulotne piękno zewnętrzne.

Jeśli chcesz ubrać się w stylu Iriny:

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2010 23:31
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2008 00:48
Gisele Bundche zawsze bedzie no 1
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2008 10:42
eeeeee tam w ogogle to nic specialnego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2008 19:25
SUUUUUUUUUUPER
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2008 12:34
Hmmm... Na pewno nie jest jakąś pięknością, ale ma tzw specyficzną urodę... Dziewczyna za perką, brawo ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie