Prześliczna modelka z zespołem Downa. Robi zawrotną karierę na świecie!

Trudno oderwać od niej wzrok.
Prześliczna modelka z zespołem Downa. Robi zawrotną karierę na świecie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/marianavilamodel/)
13.10.2021

Od dzieciństwa marzyła o tym, by zostać modelką, ale nikt nie wierzył w to, że kiedykolwiek zrealizuje swoje plany. Nawet kochający rodzice. Dziś ma 24 lata i pracuje w branży, w której teoretycznie ma ma miejsca dla osób takich, jak ona.

Zobacz również: Tak wygląda nowa „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. Ma mamę z Afryki i tatę z Wietnamu

Marian Avila, modelka z zespołem Downa

Marian Avila urodziła się z zespołem Downa, który wpływa nie tylko na osobowość, ale także wygląd zewnętrzny. Ten zespół wad wrodzonych objawia się m.in. krótkogłowiem, spłaszczonym profilem twarzy, nisko osadzonymi i szeroko rozstawionymi oczami. Chory wizualnie bardzo się wyróżnia.

W przypadki młodej Hiszpanki wcale nie przeszkodziło to w zrobieniu kariery. O wiele ważniejsze okazały się jej szeroki uśmiech, piękne włosy i radosne usposobienie.

Przez niektórych nazywana jest najpiękniejszą dziewczyną z zespołem Downa na świecie. Naszym zdaniem jest po prostu śliczna. Podział na chorych i zdrowych nie powinien mieć żadnego znaczenia. Zobacz jej zdjęcia w naszej galerii i przekonaj się o tym na własne oczy.

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie