To ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe! Poznajcie Natalię Pigułę

Jest piękna!
To ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe! Poznajcie Natalię Pigułę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/natalia.pigula/)
19.04.2021

Ma 27 lat, hipnotyzujące spojrzenie i długie blond włosy. Pochodzi z Łodzi, gdzie ukończyła budownictwo na Politechnice. Prowadzi własną firmę kuriersko-transportową, a wkrótce będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss Universe. Natalia Piguła, bo o niej mowa, to piękność, która ma za sobą trudne doświadczenia.

Zobacz także: Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko

Kim jest Natalia Piguła?

- Natalia jest laureatką wielu konkursów piękności. Gdy miała 15 lat wygrała konkurs Elite Model Look, który stał się dla niej przepustką do świata mody. W 2012 została finalistką Miss Polonia i reprezentowała Polskę w konkursie Miss Intercontinental 2013, gdzie zakwalifikowała się do Top 15. Choroba przeszkodziła Natalii w spełnianiu dalszych marzeń. Przytyła ponad 12 kilogramów. Udało jej się jednak wrócić do formy, by w 2019 roku zdobyć tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i w tym samym roku zostać Wicemiss Polski. Tuż przed pandemią Covid–19 jako reprezentantka Polski wyleciała do Kolumbii, skąd wróciła z koroną Wicemiss Reinado del Cafe (…) Kiedy stojąc na scenie Miss Polski usłyszała, że została 1 Wicemiss Polski 2019 wiedziała, że udział w konkursie Miss Universe pozostanie w sferze marzeń. Jednak pod koniec marca Natalia odebrała telefon z propozycją reprezentowania Polski właśnie w tym, wymarzonym konkursie – wyjaśnia serwis kozaczek.pl.

Natalia tak opisała na Instagramie emocje, które towarzyszyły upragnionej informacji:

Będę reprezentowała Polskę na konkursie @missuniverse!
Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć! Marzenia się spełniają!
Od dziecka marzyłam o tym, by wejść na scenę najlepszego konkursu na świecie - Miss Universe. Myślałam, że to marzenie pozostanie niespełnione, bo uznałam, ze mój czas w konkursach piękności dobiegł końca i pewnie nic już mnie nie czeka. Stało się inaczej. ️
Na konkurs Miss Universe miała lecieć @magdalena_kasiborska. Przygotowywała się do konkursu od kilku miesięcy. Patrząc na jej przygotowania kibicowałam jej, bo spełniała także moje marzenia. Niestety okazało się, że Magda ze względu na stan zdrowia nie może wziąć udziału w tej edycji konkursu. Trzymam mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia i mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze Magdę na konkursach światowych a mnie uda się godnie zastąpić ją tym razem.

Mnie pozostał miesiąc na przygotowania, które zazwyczaj trwają kilka miesięcy. Na szczęście wokół siebie mam ludzi, na których zawsze mogę liczyć! Dziękuję Wam za wsparcie!

Finałowa gala odbędzie się w Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie 16 maja, dlatego Natalia kompletuje już garderobę na konkurs piękności. Suknię finałową projektuje dla niej Viola Piekut. Zobaczcie kilka zdjęć naszej pięknej reprezentantki. Będziecie trzymać za nią kciuki?

Polecane wideo

Jej krągłości zachwycają i mężczyzn, i kobiety. Mówią, że to nowy ideał piękna
Jej krągłości zachwycają i mężczyzn, i kobiety. Mówią, że to nowy ideał piękna - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie