Już wiadomo, kto zawalczy o finał „Top Model 9”. Widzowie są oburzeni

Też mieliście innych faworytów?
Już wiadomo, kto zawalczy o finał „Top Model 9”. Widzowie są oburzeni
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
19.11.2020

9. sezon „Top Model” powoli dobiega końca. Za tydzień w środę odbędzie się finał programu, w którym wreszcie poznamy zwycięzcę. Tym razem o ten tytuł powalczą: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Dominic D’Angelica oraz Mikołaj Śmieszek.

Wyłonienie finałowej czwórki w tej edycji wyglądało inaczej niż zwykle – Patrycja, Dominic oraz Ernest Morawski nie mogli pojechać na Fashion Week ze względu na koronawirusa. Jury w ich miejsce wysłało więc do Aten Karolinę Kuczyńską oraz Mariusza Jakubowskiego. Widzowie byli z takiego obrotu spraw bardzo zadowoleni, zwłaszcza że Mariusz przez wielu z nich typowany był na zwycięzcę. Okazało się jednak, że jurorzy postanowili dać drugą szansę uczestnikom, którzy nie mogli walczyć o zagraniczne pokazy przez COVID-19. W specjalnym zadaniu przygotowanym przez jury najlepsi okazali się Patrycja oraz Dominic i to oni finalnie powalczą o tytuł najlepszej modelki / najlepszego modela w Polsce.

Zobacz także: Wymiary i wzrost uczestników „Top Model 9”. Która z dziewczyn jest najwyższa?

Z kolei z grupy, która pojechała do Aten, do dalszego etapu przeszli Mikołaj oraz Weronika. Fakt, że Mariusz Jakubowski po raz kolejny został wyeliminowany z programu, choć świetnie poradził sobie zarówno na pokazach, jak i na sesjach, oburzyła część widzów.

„Brakuje Mariusza”
„Jak mogliście”
„Co tu się wydarzyło przepraszam”
„Najgorszy werdykt i finał w historii programu chyba”

- pisali w komentarzach rozgoryczeni internauci. Podzielacie ich rozczarowanie czy cieszycie się z finałowego składu? Kto Waszym zdaniem powinien wygrać? Zagłosujcie w naszej sondzie:

SONDA
Kto Twoim zdaniem powinien wygrać Top Model 9?

Polecane wideo

Uczestnicy „Top Model” przeszli metamorfozę. Internauci są zachwyceni przemianą jednej z dziewczyn
Uczestnicy „Top Model” przeszli metamorfozę. Internauci są zachwyceni przemianą jednej z dziewczyn - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.11.2020 14:10
Porażka ta Weronika i Dominic. Zdecydowanie Mariusz powienien wygrać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie