Rozbierana sesja w „Top Model”. Z programu odpadł Dominik

Michał Piróg nie zdecydował się na to, by ocalić uczestnika. Żałujecie?
Rozbierana sesja w „Top Model”. Z programu odpadł Dominik
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
01.10.2020

W każdym sezonie „Top Model” uczestnicy najbardziej obawiają się dwóch rzeczy: metamorfoz oraz rozbieranej sesji. W najnowszej edycji było podobnie. Aspirujący modele i modelki w minionym tygodniu mocno przeżyli wizytę stylisty fryzur (efekty możecie zobaczyć tutaj: Uczestnicy „Top Model” przeszli metamorfozę. Internauci są zachwyceni przemianą jednej z dziewczyn), a wczoraj stanęli nago przed obiektywem Marcina Tyszki.

Rozbierana sesja w Top Model 9

Największe obawy przed rozebraniem się miała Karolina Kuczyńska, która jest młodą mamą. Strach okazał się jednak niepotrzebny, ponieważ okazało się, że 26-latka ma doskonałą figurę. Na przeciwległym biegunie znalazł się z kolei Dominic D’Angelica, który bez najmniejszego problemu pokazał się przed jurorami… w całej okazałości, zawstydzając swoją otwartością Joannę Krupę oraz specjalnego gościa, Julię Wieniawę.

Ostatecznie większość rozbieranych zdjęć bardzo spodobała się jury. Najsłabsze fotografie mieli ich zdaniem Mariusz Jakubowski oraz zdobywca srebrnego biletu, Dominik Bereżański. Finalnie to właśnie Dominik musiał pożegnać się z programem.

Uczestnicy bardzo liczyli na to, że Michał Piróg ocali ich kolegę, jednak prowadzący nie zdecydował się na wykorzystanie swojego przywileju w tym przypadku. Żałujecie?

Zobaczcie wszystkie zdjęcia w galerii.

Polecane wideo

Wymiary i wzrost uczestników „Top Model 9”. Która z dziewczyn jest najwyższa?
Wymiary i wzrost uczestników „Top Model 9”. Która z dziewczyn jest najwyższa? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie