Jury „Top Model” zachwycone chłopakiem z castingu: „Najpiękniejszy człowiek świata”

Ernest Morawski zostanie kolejnym zwycięzcą show?
Jury „Top Model” zachwycone chłopakiem z castingu: „Najpiękniejszy człowiek świata”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ernest.morawski/)
03.09.2020

Wszyscy fani polskiej edycji „Top Model” mają powody do radości. Mimo trwającej pandemii stacja TVN zdecydowała się zrealizować swój kultowy program i wczoraj mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek 9. sezonu.

Tym razem ze względu na koronawirusa część castingów została przeprowadzona online. Dopiero po tej wstępnej selekcji niektórzy kandydaci zostali zaproszeni na spotkanie z jurorami. W tym składzie niezmiennie zasiedli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński.

We wczorajszym odcinku ich uwagę przykuł Ernest Morawski, 20-latek z miejscowości Trzcińsko-Zdrój. Aspirujący model z miejsca zachwycił jury i to pod każdym względem. Kasia Sokołowska i Marcin Tyszka uznali, że „ładnie chodzi po wybiegu”, a Joanna Krupa wprost nazwała twarz Ernesta „piękną”. 20-latek, który mierzy 185 cm wzrostu, świetnie wypadł również przed obiektywem fotografa.

Początkowo jurorzy nie mogli uwierzyć, że Morawski jest naturalnie przystojny. Poprosili go nawet o to, by zbliżył się do nich, ponieważ chcieli sprawdzić, czy nie zoperował sobie nosa. W pewnej chwili Kasia Sokołowska stwierdziła: - On jest wręcz nierealny. Jakby ktoś ulepił idealnego człowieka.

Podzielacie ich opinię?

Zobacz także: Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”?

Polecane wideo

Jak dzisiaj wyglądają wszyscy laureaci „Top Model”? Mamy stare i nowe ZDJĘCIA!
Jak dzisiaj wyglądają wszyscy laureaci „Top Model”? Mamy stare i nowe ZDJĘCIA! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.09.2020 11:15
wkurza mnie tylko, że zawsze wyciągają jakieś rzewne historie od tych uczestników. Ten nie ma taty, tamta prześladowana w szkole... w tym programie wygrywa się za wygląd i fotogeniczność, a nie trudną przeszłość
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 03.09.2020 11:14
idealna twarz do modelingu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie