8. edycję „Top Model” wygrał Dawid Woskanian! Internauci: „Twarz warta miliony”

Był Waszym faworytem? Kibicowałyście mu?
8. edycję „Top Model” wygrał Dawid Woskanian! Internauci: „Twarz warta miliony”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
26.11.2019

Wielki finał 8. edycji „Top Model” odbył się w poniedziałkowy wieczór. Tym razem na widzów programu czekało sporo niespodzianek. Przede wszystkim gali nie poprowadziła jak zwykle Joanna Krupa, która musiała zostać w Stanach i zaopiekować się małą córeczką. Zastąpiła ją więc w tej roli Magdalena Mołek. Gościem specjalnym wśród jurorów była z kolei światowej sławy modelka, Kasia Struss. Zarówno ona, jak i pozostała część jury, mieli w 8. finale o wiele większy wpływ na to, który z uczestników zwycięży. Każdy z sędziów mógł bowiem przyznawać finalistom od 1 do 3 punktów za poszczególne sesje zdjęciowe, a ich suma była na końcu dodawana do głosów widzów.

Zobacz także: W finale „Top Model” pojawi się aż 4 uczestników! Michał Piróg przywrócił do programu…

Pierwszym zadaniem, z którym musieli zmierzyć się aspirujący modele i modelki, była sesja okładkowa do magazynu Glamour na Kubie. Najwięcej zachwytów wśród jury i publiczności wywołały zdjęcia Dawida Woskaniana, Stanisława Obolewicza i Sandry Dorsz. Najniżej w punktacji okazała się być natomiast Olga Kleczkowska, która szybko nadrobiła straty w kolejnej konkurencji. Jej futurystyczna fotografia na tle samochodu sprawiła, że sędziowie nie mogli się jej nachwalić.

Po tej części z finałem musiał pożegnać się jeden z uczestników. Padło na Sandrę, która zebrała najmniejszą ilość głosów od widzów. Żegnając się z programem, powiedziała wesoło do mikrofonu, że „i tak zostanie supermodelką”.

W ostatniej konkurencji zmierzyli się Dawid, Stanisław i Olga. Aspirujący modele tym razem pozowali z koniem, a ich zadanie polegało na jak najlepszym wyeksponowaniu biżuterii Apart. Wszyscy poradzili sobie świetnie, zgarniając bardzo dobre noty od jurorów. Ostatecznie dzięki głosowaniu widzów wygrał jednak Dawid Woskanian.

„Obawiałem się, jak ludzie mnie przyjmą. Bałem się, że będzie dużo słów, że dostałem się, bo jestem chory. Ale gdy rozpoczęła się emisja, wielu ludzi z zespołem Tourette`a pisało do mnie, że jestem ich wzorem. Jestem dumny, że mój udział tak wiele dał innym”

- wyznał zwycięzca 8. edycji.

Swoich zachwytów nad modelem nie kryli także internauci, którzy na instagramowym profilu „Top Model” pisali m.in.:

„Twarz warta miliony. W jego oczach jest wszystko. Smutek, nostalgia, miłość, ciepło. Uwielbiam”
„Gratulacje, w pełni na to zasłużyłeś”
„Brawo chłopaku”
„Najcudowniejszy na Ziemi”.

Dawid był również Waszym faworytem?

Polecane wideo

Ma przystojną twarz i niesamowite ciało. Poznajcie Zeno, który jest… facetem idealnym
Ma przystojną twarz i niesamowite ciało. Poznajcie Zeno, który jest… facetem idealnym - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.11.2019 17:55
całe szczęście, że nie wygrała ta zadufana w sobie mimoza Olga
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.11.2019 14:28
jako model świetny tylko widzę pewna sprzeczność: ciagle powtarza jak to nie chce aby ludzie oceniali go przez pryzmat choroby, a jednak sam najczesciej i najwiecej o tym wspomina...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.11.2019 09:56
gratuluję, świetny chłopak i świetny model
odpowiedz

Polecane dla Ciebie