W finale „Top Model” pojawi się aż 4 uczestników! Michał Piróg przywrócił do programu…

Domyślacie się, kto był tym szczęśliwcem?
W finale „Top Model” pojawi się aż 4 uczestników! Michał Piróg przywrócił do programu…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
19.11.2019

Wszyscy wierni widzowie „Top Model 8” od kilku tygodni zastanawiali się, kiedy Michał Piróg wykorzysta możliwość przywrócenia jednego z uczestników, który decyzją jury musiałby pożegnać się z programem. W Sieci pojawiały się nawet spekulacje, że tancerz zachowa swój przywilej dla Klaudii El Dursi. Dlaczego właśnie dla niej? Zdaniem internautów „program od początku był ustawiony”, a 30-letnia uczestniczka nachalnie promowana przez jurorów. Przypomnijmy:

Widzowie w szoku po ostatnim odcinku TOP MODEL. „Ustawiony program”

We wczorajszym odcinku okazało się jednak, że to nie El Dursi była szczęściarą, którą Michał Piróg przywrócił do „Top Model”. Jego wybór padł na Staszka Obolewicza, dlatego w tej edycji finał show będzie wyjątkowy. O tytuł najlepszego modela / modelki będą walczyć aż 4 osoby: Sandra Dorsz, Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska i uratowany przez tancerza Staszek.

Kto ma największą szansę na wygraną? Trudno stwierdzić. Na tureckim Tygodniu Mody najlepiej poradziła sobie Sandra, zgarniając rekordową ilość pokazów. Po piętach deptała jej jednak Olga, która jedną z projektantek zainspirowała swoją urodą do tego stopnia, że kreatorka mody… stworzyła specjalnie dla Kleczkowskiej dodatkową sukienkę. Z kolei z chłopaków na wybiegu lepiej radził sobie Stanisław, ale to Dawid za każdym razem robił oszałamiające wrażenie na sesjach zdjęciowych.

Nie zapominajmy jednak, że to nie jury, a widzowie zdecydują o tym, kto zostanie kolejnym najlepszym modelem / modelką w Polsce. Komu kibicujecie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas poznać Wasze zdanie! Głosować możecie również online - link w naszym bio. #topmodelpolska #tvn #tv #player #topmodel #catwalk #tvshow #modeling #ootd #beauty #fashion #extra #vote #glosuj

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Polecane wideo

Ma przystojną twarz i niesamowite ciało. Poznajcie Zeno, który jest… facetem idealnym
Ma przystojną twarz i niesamowite ciało. Poznajcie Zeno, który jest… facetem idealnym - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonimka (Ocena: 5) 20.11.2019 08:43
W końcu odpadła. Ile można było czekać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2019 12:05
fajny skład finałowy. Trzymam kciuki za Dawida i Olgę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie