Uczestniczka „Top Model” coveruje Mariah Carey. Internauci porównali ją do... sióstr Godlewskich

Naprawdę wyszło aż tak źle?
Uczestniczka „Top Model” coveruje Mariah Carey. Internauci porównali ją do... sióstr Godlewskich
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/magdalena.karwacka)/YouTube.com
15.11.2019

Kolejna edycja programu “Top Model” zbliża się do końca. W rywalizacji bierze udział już tylko parę osób, a przed aspirującymi modelkami i modelami zostały pokazy w ramach Fashion Week w Stambule. Od tego, jak poradzą sobie uczestnicy zależy, kto znajdzie się w ścisłym finale. 

Zobacz również: Widzowie nie mogą pogodzić się z tym, że Klaudia El Dursi z „Top Model” przeszła do kolejnego etapu: „Ustawka”

Jedną z finalistek ósmej edycji “Top Model” była 22-letnia Magdalena Karwacka. Studentce dziennikarstwa wróżono udział w ścisłym finale, ale niespodziewanie odpadła już w 6. odcinku programu. Jednak teraz okazuje się, że telewizyjne show to nie pierwsza przygoda Karwackiej z mediami i show-biznesem. W przeszłości Magdalena uczęszczała do szkoły baletowej i uczyła się w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy na wydziale wokalnym. W związku z tym próbowała też swoich sił w muzyce, a nawet nagrała cover – i to nie byle jaki, bo wzięła na warsztat świąteczny hit samej Mariah Carey. Mowa oczywiście o piosence "All I Want for Christmas is You. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝐌𝐀𝐆𝐃𝐀𝐋𝐄𝐍𝐀 𝐊𝐀𝐑𝐖𝐀𝐂𝐊𝐀 (@magdalena.karwacka) on

Interpretacji utworu według Magdaleny Karwackiej towarzyszy również teledysk utrzymany w świątecznym klimacie. Aspirująca modelka i piosenkarka tarza się na nim w śniegu i zjeżdża na sankach. Niestety internauci, którzy trafili na ten klip stwierdzili, że “All I Want for Christmas is You” w wykonaniu Karwackiej nie da się słuchać 

Jejku przepraszam, ale to jest straszne... Głos nijaki, teledysk tak samo. 

Wyłączcie dźwięk wtedy da się oglądać. 

Sorki, ale nie jesteś lepsza od Godlewskich. 

Trzecia siostra Godlewska. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝐌𝐀𝐆𝐃𝐀𝐋𝐄𝐍𝐀 𝐊𝐀𝐑𝐖𝐀𝐂𝐊𝐀 (@magdalena.karwacka) on

Fot. YouTube.com

Niestety teledysk nie jest dłużej dostępny w serwisie YouTube, ponieważ po fali negatywnych komentarzy został usunięty. Mieliście okazję go zobaczyć? Jak oceniacie talent wokalny byłej uczestniczki “Top Model”? 

Zobacz również: Metamorfozy uczestników „Top Model”. Jedna z dziewczyn była BARDZO niezadowolona

Polecane wideo

Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”?
Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”? - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2019 08:14
Jezu co te beztalencia sobie myślą? Najpierw te dwie karykatury, teraz jeszcze to. Mam beznadziejny głos, fałszuję niemiłosiernie, wiec zostawiam to komuś, kto śpiewać umie... żenujące są te wszystkie celebrytki z parciem na szkło...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2019 19:02
Jakos nienprzepadam za nia ma w sibie jakas taka sztucznosc , ale nie przesadzajmy ze to az takie zle bo wcale nie jest. Do oryginalu daleko ale zeby na rowni z godlewskimi stawiac to przesada.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2019 12:35
ja widziałam już dawno temu i myślałam, że to było wrzucone jako parodia piosenki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie