Widzowie w szoku po ostatnim odcinku TOP MODEL. „Ustawiony program”

Tym razem odpadła Kinga Wawrzyniak.
Widzowie w szoku po ostatnim odcinku TOP MODEL. „Ustawiony program”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
12.11.2019

Do finału nowej edycji „Top Model” coraz bliżej. Uczestnicy są świadomi kurczącego się czasu, dlatego w ostatnim odcinku robili wszystko, by pokazać się na Fashion Weeku w Stambule od najlepszej strony. Największą rywalizację dało się wyczuć między Sandrą Dorsz a Olgą Kleczkowską. To właśnie one cieszyły się wśród tureckich projektantów ogromną popularnością i wzięły udział w największej ilości fittingów. Ostatecznie okazało się, że Sandra pójdzie na Tygodniu Mody w pięciu pokazach, a Olga w czterech.

Pozostali modele niestety nie poradzili sobie na castingach tak dobrze. Stanisławowi Obolewiczowi udało się zgarnąć dwa pokazy, Dawidowi Woskanianowi – tylko jeden. Z kolei Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi otrzymały informację, że być może uda im się pójść w jednym pokazie, ale sprawa nie została jeszcze przesądzona.

Słaby wynik castingu mocno przygasił obie uczestniczki, co dało się wyczuć także na sesji zdjęciowej. Tutaj ponownie najlepiej poradziła sobie Sandra, która zebrała mnóstwo pochlebnych słów ze strony fotografa oraz jurorów. Świetne zdjęcie mieli także Olga, Staś oraz Dawid. Nad fotografią Kingi niestety nikt się nie zachwycił, a zdjęcie Klaudii spodobało się tylko… Michałowi Pirógowi, który tym razem zastąpił na panelu ciężarną Joannę Krupę. Ostatecznie z programem pożegnała się Kinga Wawrzyniak.

Decyzja jury mocno rozczarowała widzów, którzy od kilku tygodni nie są w stanie zrozumieć, dlaczego do kolejnych etapów wciąż przechodzi Klaudia El Dursi. Zdaniem internautów 30-latka, choć bez wątpienia jest przepiękną kobietą, zupełnie nie nadaje się do modelingu. Przypomnijmy: Widzowie nie mogą pogodzić się z tym, że Klaudia El Dursi z „Top Model” przeszła do kolejnego etapu: „Ustawka”

Nic zatem dziwnego, że po wczorajszym odcinku ponownie zawrzało w Sieci.

„Ten program jest ustawiony”

„Powinna odpaść”

„Co by się nie działo, Michał Piróg bilecik ratunkowy trzyma dla niej”

- pisali na instagramowym profilu Top Model.

A Wy co sądzicie o wczorajszej decyzji jurorów?

Polecane wideo

21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie
21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.11.2019 14:22
A mnie denerwuje Sandra.Za kogo ona się wgl ma 😏.Potrafi tylko o każdym gadać.Mam nadzieję,że nie wygra programu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2019 12:33
Krupa w Klaudii widzi swoje odbicie lustrzane (tj takie ma omamy), bo powiedzmy sobie szczerze: dziewczyna jest ładna, ma fajna figurę... ale to wszystko. To raz, dwa: jest już prawie babcia jeśli chodzi o ten biznes, kilka lat popracuje i na tym skończy się jej kariera. Po ostatnim sezonie było widać, że program jest ustawiony. Teraz do finału wejda Dawid i Klaudia, bo jeden chory a druga "matka dwójki dzieci".
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 12.11.2019 17:45
Kinga była najładniejszą dziewczyną w programie. Niezbyt mądra, ale lubiałam na nią patrzeć bo twarz śliczna. Jak dla mnie Klaudia powinna odpasc. 30 lat to nie starość, ale w świecie modelingu to już za dużo. Nie wiem po co oni ja trzymają.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2019 13:09
Bół dupy mają i tyle :D Klaudia trzymaj sie!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.11.2019 11:44
ona i tak odpadnie za tydzień, więc rozumiem tego bólu dupy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie