Widzowie nie mogą pogodzić się z tym, że Klaudia El Dursi z „Top Model” przeszła do kolejnego etapu: „Ustawka”

Z programem pożegnały się dwie osoby.
Widzowie nie mogą pogodzić się z tym, że Klaudia El Dursi z „Top Model” przeszła do kolejnego etapu: „Ustawka”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
05.11.2019

Uczestnicy nowej edycji „Top Model” we wczorajszym odcinku musieli zmierzyć się z zadaniami, które dały im przepustkę do najważniejszego etapu, czyli do wyjazdu na Fashion Week.

W pierwszej sesji pozowali do kampanii biżuterii z modelami, którzy brali udział w poprzednich sezonach programu. Klaudia El Dursi dobrała się w parę z Patrykiem Grudowiczem, Sandra Dorsz walczyła o idealne ujęcie z Adamem Niedźwiedziem, Michał Gała pozował z Anią Markowską, Olga Kleczkowska z Adamem Bogutą, Kinga Wawrzyniak z Patrykiem Strąkowskim, Staszek Obolewicz z Kasią Szklarczyk, Dawid Woskanian z Żakliną Ta Dinh, a Ania Jaroszewska wykonywała zadanie z Hubertem Gromadzkim. Najlepsze zdjęcia wykonali Kinga i Staszek, w nagrodę otrzymując zaproszenie do prawdziwej kampanii marki jubilerskiej.

Przy okazji widzowie mogli się dowiedzieć, że Sandra i Stanisław przestali ze sobą flirtować. „Usunęłam się na bok, jak zobaczyłam, że Ania jest nim zainteresowana”, stwierdziła z przekąsem aspirująca modelka. Z kolei Staszek stwierdził, że Ania faktycznie bardziej go pociąga, ponieważ „ma klasę”.

Zobacz także: Flirtujący uczestnicy „Top Model” wreszcie zostali dobrani w parę. Widać chemię na zdjęciu?

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli się wystylizować i przygotować scenki, nawiązujące do popularnych seriali, które następnie odtworzyli na witrynach sklepowych.

Najtrudniejsza sesja była jednak na końcu. Aspirujący modele zostali przebrani w stylizacje od najdroższych projektantów i musieli zapozować w dziwnych ubraniach do sesji high fashion. Zdaniem jurorów najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Kinga, która od razu dostała propozycję współpracy od polskiego Vogue`a.

W najgorszej trójce znaleźli się z kolei Michał Gała, Ania Jaroszewska oraz Klaudia El Dursi. Ostatecznie to właśnie Klaudia przeszła dalej, a z programem pożegnało się dwóch uczestników o rudym kolorze włosów.

Werdykt jury zbulwersował widzów, którzy w komentarzach na portalach plotkarskich oraz na profilu dali ujście swoim negatywnym emocjom:

„Ustawka”

„Co tu się stało?”

„Chyba żart jakiś”

„Nachalnie ją promują, tragedia”.

Jury uzasadniło jednak swoją decyzję tym, że po raz pierwszy na Fashion Week pojedzie dojrzała modelka, mama dwójki dzieci.

Co sądzicie o wczorajszym odcinku? Komu kibicujecie?

Polecane wideo

Listopadowy horoskop: Trzy znaki zodiaku będą miały bardzo udany miesiąc
Listopadowy horoskop: Trzy znaki zodiaku będą miały bardzo udany miesiąc - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2019 14:19
Poza jakby miała........ I tylko papier toaletowy podać.
odpowiedz
ARO (Ocena: 5) 07.11.2019 01:48
Zawistnicy :D ja tam jestem zadowolona z decyzji. Anka była jedną z moich faworytek, ale faktycznie ostatnie zdjęcie jej nie poszło, a Gała to typowy, zabawny chłopak z osiedla jakich wielu. Kibicuje Klaudii i mam nadzieję, że daleko zajdzie, na przekór wszystkim. Przyznam też, że konkurencja jest bardzo mocna. Dla mnie mogłaby wygrać Olga, ale pewnie padnie na Kingę... charakter paskudny, ale wyczucia do modelingu nie można jej odmówić.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.11.2019 14:49
Klaudia jest piękna kobietą jednak uważam ze w modelingu powinny być osoby ze specyficzna urodą tak jak Ania albo Gala Przykro ze odpadli bo moim zdaniem idealnie pasują w świat modelingu
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 06.11.2019 13:39
Jakby wyszła w sukni takiej jak ta: https://www.gdziewesele.pl/ona-i-on/moda-damska, to przeszłaby dalej ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2019 11:53
..Klaudia to "piekność" typu lalka Barbie ,typ urody opatrzony ,wiek nieregulaminowy,Ania ma toś ,za każdym razem inna ,to fantastyczna powierzchowność ,a tu chyba to sie liczy ...,? Cóż TVN jak zwykle coś P0.....czy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie