W „Top Model” pojawiła się nowa uczestniczka, która… od razu odpadła. Słusznie?

Kinga nie poradziła sobie na sesjach i rozczarowała jurorów.
W „Top Model” pojawiła się nowa uczestniczka, która… od razu odpadła. Słusznie?
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/pg/TopModelTVN)
15.10.2019

Poniedziałkowy odcinek „Top Model 8” obfitował w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przede wszystkim okazało się, że aż 4 uczestników ma się ku sobie. Przypomnijmy: Uczestnicy „Top Model” coraz odważniej ze sobą flirtują!

Przyspieszone bicie serca u aspirujących modeli wywołało jednak coś jeszcze – informacja, że do domu wejdzie nowa uczestniczka, która zajmie miejsce Nikoli Furman. 16-latka zrezygnowała bowiem dobrowolnie z udziału w show ze względu na problemy zdrowotne.

Do domu modeli zaproszono zatem Kingę Dębską, która odpadła na ostatnim etapie bootcampu. „Uczestnicy byli zaskoczeni, ale ciepło powitali nową koleżankę” – czytamy na topmodel.tvn.pl.

Niestety, to nie wystarczyło, by Kinga zagrzała miejsce w programie na dłużej. Nastolatka nie potrafiła odnaleźć się na sesjach zdjęciowych, a pozowanie zarówno do zdjęć, jak i granie w filmiku disco nie poszło jej najlepiej.

Sporo emocji wywołało także zadanie, w którym modele musieli stworzyć kampanię przeciw hejtowi. Kinga wyznała wówczas Jurkowi Owsiakowi, że nigdy nie była ofiarą nienawiści, bo... to ona hejtowała innych. Choć było jej wstyd za swoje zachowanie sprzed lat i wyśmiewanie innych osób, postanowiła opowiedzieć o wszystkim szczerze przed kamerami, przy okazji zapewniając, że to już przeszłość.

Mimo wewnętrznej przemiany i szczerych chęci nowej uczestniczki, jurorzy byli Dębską rozczarowani do tego stopnia, że podjęli decyzję o usunięciu jej z „Top Model”. Oprócz niej z programem pożegnał się także Rafał Torkowski.

Czy Waszym zdaniem decyzja jury była słuszna? A może powinni dać szansę nowej uczestniczce na rozwinięcie skrzydeł?

Zobacz także: Denis Chmielewski odpadł z „Top Model”, bo nie chciał pozować nago! Jak komentują to internauci?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spodziewaliście się? #topmodelpolska #tvn #tv #player #topmodel #catwalk #tvshow #modeling #ootd #beauty

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#discosesja - kto w tym duecie wypadł lepiej? #topmodelpolska #tvn #tv #player #topmodel #catwalk #tvshow #modeling #ootd #beauty

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Polecane wideo

Wszyscy się dziwią, że została modelką. „Z taką twarzą to nie powinno się udać”
Wszyscy się dziwią, że została modelką. „Z taką twarzą to nie powinno się udać” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2019 14:34
Taka zwykła, całkiem ładna dziewczyna, niezbyt modelkowa, trochę zbyt przy kości jak na ten biznes. Takie tłuściutkie ramionka ma. Nie ma w tym nic złego ogólnie, bo wygląda dobrze ale jednak przez to bardzo zwyczajnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2019 10:52
na tle innych uczestników miała słabe zdjęcie, ale i zerowe doświadczenie w przeciwieństwie do pozostałych, którzy mieli szansę pracować przy kilku sesjach. Trudno przewidzieć, czy by rozwinęła skrzydła w programie. Możliwe, że tak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie