W „Top Model” pojawił się chłopak z zespołem Tourette`a. Na zdjęciach wyszedł genialnie - wygra?

Internauci nie kryli wzruszenia i zachwytu nad aspirującym modelem.
W „Top Model” pojawił się chłopak z zespołem Tourette`a. Na zdjęciach wyszedł genialnie - wygra?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/)
03.09.2019

W poniedziałek wieczorem zadebiutował pierwszy odcinek 8. edycji „Top Model”. Na castingu pojawiło się wiele interesujących osób, jednak najwięcej emocji wzbudził Dawid chorujący na zespół Tourette`a. Jury zastanawiało się, w jaki sposób chłopak cierpiący na wrodzone zaburzenie neurologiczne, objawiające się licznymi tikami ruchowymi i werbalnymi, da radę utrzymać mimikę na wodzy przed obiektywem. Aspirujący model szybko rozwiał te wątpliwości, pozując do zdjęć Marcinowi Tyszce.

Jego hart ducha i wewnętrzna walka szczerze rozczuliły jurorów. Płakała zarówno Kasia Sokołowska, jak i Joanna Krupa. Finalnie łzy poleciały nawet Marcinowi Tyszce. Dawid przeszedł do kolejnego etapu, ale nie było to spowodowane litością. Chłopak na wszystkich zdjęciach wyszedł po prostu genialnie.

Polecamy także: Polka wygrała niemiecki „Top Model”! Kim jest Simone, która zachwyciła samą Heidi Klum?

Internauci są tego samego zdania, ponieważ na instagramowym profilu „Top Model” pisali wprost, że Dawid powinien dojść do finału. Pojawiały się komentarze, takie jak: „mistrz” „wspaniały”, „cudowny człowiek”. Niektórzy dostrzegli w nim nawet podobieństwo do… Dawida Podsiadło.

Zobaczcie, jak wypadł na castingu. Też trzymacie za niego kciuki i wróżycie mu karierę w modelingu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dawid, jak dla nas, to istny #fighter! #topmodelpolska #tvn #topmodel #dawidwoskanian #sweetboy #instagood #newseason #wracamy

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dawid! Jak daleko powinien dojść według Was? #topmodelpolska #tvn #topmodel #modeling #fighter

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Polecane wideo

Michele Morrone: To on zagra Massimo w ekranizacji „365 dni” Blanki Lipińskiej!
Michele Morrone: To on zagra Massimo w ekranizacji „365 dni” Blanki Lipińskiej! - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 19:16
Jak dla mnie ten chłopak to masochista. Może realizować się na innym polu. Praca modela przypomina trochę pracę aktora. Trzeba panować nad mimiką, a zespół Tourette'a jest czymś co to uniemożliwia. Widać było, że się męczy. Nie rozumiem po co mu to? Modeling nie jest dla każdego. Drzwi do tego świata są zamknięte dla ludzi niezbyt urodziwych, przeciętnych, zbyt niskich itd. Jakoś osoby, które mają 160 wiedzą, że to zawód nie dla nich. Chłopak jest wysportowany i uważam, że powinien realizować się jako sportowiec. Tutaj zespół Tourette'a nie będzie przeszkodą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 11:34
nadaje się na modela bez dwóch zdań!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 11:34
chyba najsmutniejsze było dla mnie jak opowiedział, że jakaś obca starsza kobieta na widok jego tików zapytała go, czy jest nienormalny, a potem kazała mu się powiesić. Ludzie potrafią być dla siebie podli zupełnie bez powodu, nigdy tego nie zrozumiem. Trzymaj się Dawid, jesteś wspaniały!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 11:33
zawsze mnie irytowało, jak przepuszczali kogoś na castingu ze względu na trudną historię, ale z nim to inna sprawa, bo on serio nadaje się na modela. Jest chory, ale pozuje rewelacyjnie. Trzymam kciuki i niech dojdzie do finału
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 11:31
to, że rozpłaczą się Kasia i Joanna to nie zdziwiło, ale że i Marcin się popłakał... nieźle. Ja sama też płakałam :) Fajny z niego chłopak, ładnie wyszedł na zdjęciach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie