Czy Anna Jamróz zasłużyła na tytuł Miss Polski?

Zdania na temat urody 21-latki z Rumi są podzielone. Dla jednych jest zmysłową pięknością, dla innych po prostu przeciętną dziewczyną.
Czy Anna Jamróz zasłużyła na tytuł Miss Polski?
06.09.2009

W piątek odbyły się w Płocku wybory Miss Polski. O tytuł walczyły 24 urodziwe dziewczyny, spośród których jury wyłoniło tę najpiękniejszą - reprezentantkę naszego kraju podczas konkursu Miss World.

Anna Jamróz ma 21 lat, pochodzi z Rumi, a na co dzień studiuje prawo na Uniwersytecie Gdańskim. W niedalekiej przyszłości, poza startowaniem w konkursach piękności, zamierza rozpocząć także studia na innym humanistycznym kierunku. Jej pasją jest czytanie książek kryminalnych.

Tylko raz w historii konkursu Miss World jego laureatką została Polska – 20 lat temu. Mowa o pięknej Anecie Kręglickiej, wówczas 24-letniej szczeciniance. Czy Anna Jamróz ma szansę powtórzyć jej sukces? Czekamy na wasze opinie.

Lilianna Tylman

Zobacz także:

Miss straciła koronę!

Długonoga blondynka została ukarana za głoszenie swoich osobistych poglądów, które władze konkursu uznały za… homofobiczne. Czy słusznie?

Wybory Miss Szwecji: Inteligencja ważniejsza niż wygląd!

Postępowi Szwedzi wyeliminowali z konkursów pokaz kostiumów kąpielowych. Zamiast tego wolą porozmawiać z kandydatkami.

Polecane wideo

Komentarze (545)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2012 13:04
Moim zdaniem jest całkiem ładna.. na pewno nie piękna, myslę jest wiele osob ktorym sie spodoba jak i wiele ktorym sie nie spodoba, po prostu przeciętna raczej ładna niz brzydka dziewczyna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2011 13:50
Ania jest śliczną, skromną dziewczyną. Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat, ale nikogo nie upoważnia to do obrażania godności drugiego człowieka poprzez takie epitety, które w co drugim komencie tu padają. Świadczy to albo o zazdrości albo o totalnym braku kultury osobistej, bo osoba z klasą, dla której uroda Ani nie jest wyjątkowa napewno nie wyrażała by sie w ten sposób, ale pozostawiła by to bez komentarza. Niestety niewiele kobiet z klasą pozostało.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2011 17:50
Znam Anię z liceum, to najładniejsza naturalna dziewczyna jaką znam. Jest naprawdę śliczna, ma delikatne rysy, idealną cerę i w delikatnym makijażu wygląda prześlicznie. Jednak zgadzam się z niektórymi opiniami co do jej wyglądu na miss polski , tzn. nie podkreślili jej urody. Jednak Moim zdaniem zasłużyła na koronę miss polski , pozostałe dziewczyny nie umywały się do niej;) Jako koleżankę pamiętam ją miłą i życzliwą, jednak nie rozmawiałam z nią od liceum także nie będę pisac o tym czy jest wredna, odbija komuś chłopaka czy też inne bzdury. Miejmy nadzieję ,ze 5 min sławy nie zmieni tak sympatycznej dziewczyny!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2011 22:06
spotykała sie potajemnie z moim chłopakiem jak była jeszcze ze swoim aktualnym , brak szacunku i godności , szanuj się dziewczyno
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2010 17:28
Tutaj wpisz treść komentarza...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie