Skąpe stroje i idealne figury. Oto zdjęcia z najnowszego pokazu Victoria’s Secret!

Macie swojego ulubionego Aniołka?
Skąpe stroje i idealne figury. Oto zdjęcia z najnowszego pokazu Victoria’s Secret!
Fot. Forum/ BACKGRID, REUTERS,The MEGA Agency
09.11.2018

Pokazy Victoria’s Secret od wielu lat odbijają się szerokim echem na całym świecie. Tego dnia na wybiegu pojawia się bowiem tyle gwiazd modelingu i tyle idealnych ciał naraz, że piszą o tym dosłownie wszyscy. A to wszystko w otoczeniu koncertów na żywo.

O wczorajszym pokazie, który odbył się w Nowym Jorku, było równie głośno. - Tym razem na wybiegu pokazu pojawiło się aż 60 modelek. Wśród nich „weteranki” związane z branżą od lat - na przykład Adriana Lima, dla której ten pokaz był ostatnim w karierze. Modelka po 19 lat rozstaje się z Victoria's Secret. Nie obyło się bez wzruszenia i łez – czytamy na serwisie kozaczek.pl.

Na wybiegu nie zabrakło także gwiazd młodego pokolenia, takich jak Kendall Jenner czy siostry Hadid. O tym, jak wyglądała Bella, możecie przeczytać tutaj: Wychudzona Bella Hadid na pokazie Victoria’s Secret

Furorę na wybiegu zrobiła także Winnie Harlow - najsłynniejsza modelka z bielactwem, a także Elsa Hosk, której przypadł zaszczyt prezentowania Fantasy Bra za… milion dolarów.

Oto zdjęcia!

Polecane wideo

Wstrzyknął sobie silikon w jądra, bo chciał zaimponować partnerowi. Zabieg miał tragiczny finał
Wstrzyknął sobie silikon w jądra, bo chciał zaimponować partnerowi. Zabieg miał tragiczny finał - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 14:53
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( [email protected] com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na +2348104102662, w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 12:54
muszą sporo ćwiczyć bo wszystkie mają wyrzeźbione brzuchy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie