Dramat między uczestnikami „Top Model”: „To tak, jakbyś mnie zgwałcił psychicznie!”

Daria, Szymon i Żaklina uwikłali się w miłosny trójkąt. Ktoś musiał na tym ucierpieć…
Dramat między uczestnikami „Top Model”: „To tak, jakbyś mnie zgwałcił psychicznie!”
Fot. Player.pl (https://player.pl/programy-online/top-model-odcinki,132)/Instagram.com (https://www.instagram.com/szymonreich/)
09.10.2018

Kolejny odcinek „Top Model” dostarczył widzom wielu emocji! W szóstym odcinku przed uczestnikami postawiono sporo wyzwań. Aspirujący modele i modelki wzięli udział w profesjonalnych castingach, musieli też przejść się po ruchomym wybiegu otoczonym wodą. Najtrudniejszym zadaniem okazała się sesja zdjęciowa tygodnia, która miała miejsce pod wodą. Ale wszystko to było niczym w porównaniu z emocjami, których dostarczyli nam Daria i Szymon.

Zobacz również: Według internautek to największe ciacha w Top Model. Mają szansę wygrać

Już parę odcinków temu dało się zauważyć, że między tą dwójką uczestników „Top Model” coś zaiskrzyło. Daria i Szymon spędzali razem dużo czasu i wszystko wskazywało na to, że mają się ku sobie. W zeszłym tygodniu to właśnie Daria miała najlepsze zdjęcie, w związku z czym w ramach nagrody miała przenieść się do pokoju zwycięzcy. Zgodnie z zasadami programu wyróżniony w ten sposób uczestnik może wziąć sobie do towarzystwa inną osobę z programu. Daria zaoferowała miejsce w pokoju właśnie Szymonowi.

Fot. Player.pl (https://player.pl/programy-online/top-model-odcinki,132)

W tym momencie coś poszło jednak nie tak. Okazało się, że Szymon był bardzo zaskoczony propozycją Darii i zupełnie nie spieszył się z tym, aby przenieść swoje rzeczy do pokoju zwycięzcy i znaleźć się sam na sam z Darią. „Szymon, czy ty w ogóle chcesz iść do tego pokoju?” - pytała dziewczyna. „No właśnie ja nie wiem, dlaczego mi nic nie powiedziałaś. Dlatego zaraz sobie pogadamy - denerwował się Szymon. Daria nie była zadowolona z takiego obrotu sprawy: „Czemu jesteś taki poważny? Ja p... Nie chcesz to nie” - skwitowała. Potem było tylko gorzej. W rozmowie przed kamerami Daria wyznała, że Szymon nie jest jej obojętny i czuje się przez niego oszukana. „Szymona wybrałam, bo spędzam z nim najwięcej czasu. Nawet dziewczyny mówiły, że widzą, że on tak jakby zakochał się we mnie” - mówiła uczestniczka. Z kolei inna aspirująca modelka, Oliwia, zauważyła, że coś jest na rzeczy, ale… głównie ze strony Darii. „Uważam, że Daria się podkochuje w Szymonie. Szymon jej się podoba” - powiedziała.

W dalszej części odcinka widzowie obserwowali, jak Daria daje upust swojej złości: „[Szymon] zrobił ze mnie laskę, która chce go wyrwać w tym pokoju. A dla mnie to jest wku*wiające, że on teraz nie przyjdzie do mnie pogadać, tylko księciunio musi najpierw zjeść. Ja po prostu nie mam pier*olonej cierpliwości do takich rzeczy. Dla mnie, Szymon, to zje*ałeś” - krzyczała w kierunku Szymona. Jakiś czas później chłopak chciał wyjaśnić całą sprawę i pojawił się w pokoju zwycięzców, jednak Daria nie chciała z nim rozmawiać. „Słuchaj, Szymon. Nie tylko ja widzę to, że grasz ze mną i grasz Żakliną. I to nie jest tylko moja opinia. Podpuszczasz nas... Nie wiadomo co robisz” - oskarżała chłopaka Daria.

Fot. Player.pl (https://player.pl/programy-online/top-model-odcinki,132)

Szymon próbował się bronić: „Dla mnie to jest tylko koleżeństwo. Ja z nikim nie pogrywam. Bo ja nie jestem ofensywny ani wobec ciebie, ani wobec Żakliny” - tłumaczył chłopak. Jednak Daria nie chciała się pogodzić: „Czuję się strasznie źle. Wolałabym być zraniona fizycznie niż tak, jak zraniłeś mnie. Od ciebie nie miałam żadnych przesłanek, że mógłbyś mi cokolwiek zrobić. (...) Ja się teraz czuję tak samo jakbyś mnie zgwałcił. Psychicznie, a nie fizycznie” - wyznała Daria. Po tych słowach dziewczyna ostatecznie wyprosiła Szymona za drzwi. Później widzowie obserwowali, jak chłopak o całej tej sytuacji rozmawia… z Żakliną. „Czy ty, Żaklina, masz poczucie, że ja do Ciebie podbijam? - pytał. „A masz takie uczucie, że ja do Ciebie podbijam? Shut up... Come on. Ja do Ciebie podbijam i ty do mnie podbijasz. Bądźmy szczerzy. Serio” - odpowiedziała Żaklina.

Fot. Player.pl (https://player.pl/programy-online/top-model-odcinki,132)

Jak sądzicie, czy Szymon rzeczywiście bawił się uczuciami Darii i Żakliny, czy zachowywał się tylko jak kolega? Myślicie, że Daria i Szymon jeszcze się pogodzą?

Zobacz również: 5. odcinek Top Model: NAGA sesja bardzo zbliżyła pewnych uczestników


Polecane wideo

Uczestniczki z „Top Model” przeszły metamorfozy. Jedna z nich została oszpecona przez fryzjera
Uczestniczki z „Top Model” przeszły metamorfozy. Jedna z nich została oszpecona przez fryzjera - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
and the best (Ocena: 5) 10.10.2018 08:21
Szymon to gey dlatego boi sie przenosin. Woli patrzec na meskie tylki i fiuty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 17:17
Jak można przywoływać coś tak traumatycznego jak gwałt w tak prozaicznych okolicznościach? Zwłaszcza, że z pewnością wszystko jest tam ustawką.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 11:31
Ta Daria jest obrzydliwa. Ma coś odpychającego w sobie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie