Yazemeenah Rossi: Najpiękniejsza babcia na świecie

Kobieta ma 63 lata. Trudno w to uwierzyć!
Yazemeenah Rossi: Najpiękniejsza babcia na świecie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/yazemeenah/)
26.09.2018

Babcia to osoba, która kojarzy się z krótkimi, siwymi włosami, pomarszczoną twarzą, okularami, lekko zgarbionymi plecami i staroświeckim strojem. W dzisiejszych czasach trzeba odrzucić to wyobrażenie. Babcie mogą być bardzo seksownymi kobietami.

Zobacz także: Piękna Polka robi furorę na Instagramie. Obserwuje ją już prawie milion osób

63-letnia Yazemeenah Rossi jest na to najlepszym przykładem. O kobiecie mówi się „najpiękniejsza babcia na świecie”. Prowadzi ona konto na Instagramie, które śledzi ponad 180 tys. osób.

Yazemeenah pracuje jako modelka, a jej kariera zaczęła się po 30-tce, co w tej branży jest niebywałe. Kobieta brała udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach. Na koncie ma całkiem spory dorobek, ale najbardziej niezwykłe jest to, że Yazemeenah jeszcze nie kończy z pracą modelki.

„Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne! Był czas, kilka lat temu, kiedy zaczęłam myśleć, że rzeczy stopniowo zaczną się zmieniać i zaczniemy widzieć więcej starszych modeli, ale tak się nie stało. Wiem, jak to jest. Gdy się człowiek starzeje i myśli o tym w kółko i porównuje się do młodszych. Tak nie powinno być, ale niestety tak wygląda dzisiejszy świat. Nikt nie lubi, gdy ich skóra ulega grawitacji. Jednocześnie starzenie się jest czymś pięknym, ponieważ z upływem czasu stajemy się silniejsi” – jej wypowiedź podaje portal popularne.pl.

Modelka zdradziła, w czym tkwi sekret jej pielęgnacji. „Używam dużo olejku na moją skórę. Na włosy nakładam olej rzepakowy. Raz w tygodniu szoruję skórę oliwą z oliwek i cukrem, a do tego codziennie jem awokado i organiczne mięso i ryby. Nie robię nic ponad to. Jednak uważam, że bardzo ważne jest to, żeby być ze sobą szczęśliwym w każdym wieku” – czytamy dalej na serwisie.

Wiele osób nie wierzy w to, że Yazemeenah ma 63 lata. Jej ciało wygląda po prostu świetnie, lepiej niż u niejednej 30-latki.

Zgodzicie się?

Polecane wideo

Uczestniczki z „Top Model” przeszły metamorfozy. Jedna z nich została oszpecona przez fryzjera
Uczestniczki z „Top Model” przeszły metamorfozy. Jedna z nich została oszpecona przez fryzjera - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.09.2018 19:20
WOW! faktycznie, cialo to ona ma...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie