Modelka, która ma idealną cerę, zdradziła jak walczy z trądzikiem

Mowa o Rosie Huntington-Whiteley.
Modelka, która ma idealną cerę, zdradziła jak walczy z trądzikiem
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rosiehw/)
05.07.2018

Choć mogłoby się wydawać, że modelki mają idealną cerę, wcale tak nie jest. Nieskazitelny wygląd ich skóry jest zazwyczaj wynikiem mocno kryjącego makijażu lub graficznej obróbki Photoshopem.

Niedoskonałości skórne i trądzik to powszechny problem związany najczęściej ze zmianami hormonalnymi, ale także z zanieczyszczeniem środowiska, stresem, zmęczeniem czy niewłaściwym odżywianiem. A kto, jeśli właśnie nie modelki, doświadcza tego na co dzień?

Tym razem Frąckowiak poszła o krok za daleko. Pokazała w Sieci... ZUPEŁNIE NAGIE ZDJĘCIE!

Rosie Huntington-Whiteley również dobrze wie, co to znaczy walka z wypryskami. Mimo że dzisiaj jej skóra prezentuje się po prostu obłędnie, nie zawsze tak było. Na stronie internetowej Rose Inc., na której modelka zamieszcza różne tutoriale urodowe, znajduje się również zakładka Hero Product poświęcona kosmetykom, które są „ekstremalnie dobre”. Można tam m.in. znaleźć wpis o lotionie na wypryski marki Mario Badescu.

- Jego skład z kwasem salicylowym, cynkiem i kalaminą na pierwszych pozycjach faktycznie dobrze rokuje. Najbardziej zaskakująca jest kwestia aplikacji - preparat jest gęsty na dole buteleczki, a u samej góry znajduje się płyn, ale jak przekonuje Rosie nie chodzi o to, by te części mieszać. Przeciwnie, nie bez przyczyny preparat ma własnie taką, a nie inną formulę i to właśnie ona powoduje, że składniki aktywne nałożone punktowo na skórę zdziałają przez noc cuda – czytamy na glamour.pl.

No cóż, idealna cera Rosie mówi sama za siebie!

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
kazia (Ocena: 5) 05.07.2018 10:06
Tez kiedyś miałam problemy z trądzikiem, ale to wszystko minęło dość szybko, bo używałam kosmetyków cetaphil. Skóra bardzo ładnie przy balsamie cetaphil md dermoprotektor się wygoiła, co najważniejsze, nie mam blizn po tradziku :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie