Kasia Struss w kampanii Chloe – OCEŃ!

Twarzą letniej kolekcji tego francuskiego domu mody była Anna Jagodzińska, którą w jesienno-zimowym sezonie zastąpi inna polska topmodelka – Kasia Struss!
Kasia Struss w kampanii Chloe – OCEŃ!
08.07.2009

Piekielnie długie nogi, plastyczna twarz i tajemnicze, kocie spojrzenie – to jej znaki szczególne. Nic dziwnego, że od czasu, gdy w 2006 roku przebojem wdarła się do świata mody, nieustannie inspiruje projektantów i praktycznie nie schodzi z wybiegu. Do niedawna była jeszcze jedną z tych modelek, które częściej pracowały przy pokazach niż przy dużych kampaniach czy sesjach modowych, ale odkąd Kasia stała się muzą Jil Sander, propozycje reklam największych domów mody sypią się jak z rękawa.

Już wiadomo, że w przyszłym, jesienno-zimowym sezonie Struss pojawi się w kampanii Chloe, stając się tym samym kolejną polską modelką, która została twarzą tej marki. Wiosenno-letnią kolekcję zdobił wizerunek Anny Jagodzińskiej.

Nietrudno nie zauważyć wielu analogii pomiędzy obiema kampaniami. Fotografie zaskakują niezwykle podobną, bardzo surową kolorystyką oraz prostymi ujęciami. Również same kolekcje wydają się silnie ze sobą korespondować. Pojawia się tu więc motyw kokardy, geometryczna falbana oraz marszczone spodnie z podwyższonym stanem. Zdjęcia autorstwa Mikaela Janssena są jakby rozmyte i ujmują naturalne ruchy modelek. Niestety, końcowy efekt zepsuła trochę nadmierna obróbka graficzna, która sprawiła, że twarze wyglądają nienaturalnie.

Ciekawe jesteśmy, jak podoba wam się Kasia Struss w kampanii Chloe? Dla porównania prezentujemy zdjęcia Anny Jagodzińskiej. Która z top modelek wypadła lepiej?

Nadia Tyszkiewicz

Zobacz także:

„Vogue” nie chce anorektyczek! 

Alexandra Shulman zwróciła się do największych projektantów z apelem o niezatrudnianie do pokazów modelek w rozmiarze 0. Czy jej manifest okaże się początkiem końca anoreksji na wybiegach?

Anna Jagodzińska najlepszą modelką tego sezonu!

Długonoga piękność z Polski trafiła na pierwsze miejsce rankingu najlepszych modelek świata. Czy zasłużyła na swój sukces?

Świat według top modelki – wywiad z Kasią Struss

Długonoga piękność z Ciechanowa opowiada o kulisach pracy na wybiegu, anoreksji wśród modelek i wielkiej miłości do Nowego Jorku!

 

Polecane wideo

Komentarze (33)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2009 20:44
Struss ładniejsza, ale jednak Jagodzińską lepiej ubrali ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2009 00:26
Może i ładne... ale czemu te modelki są zawsze takie smutne??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2009 21:09
Struss
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2009 10:51
http://www.100zl.net/?t=52643163 - zagraj i wygraj 100zł:) !!! ja juz wygralam:))!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2009 10:07
Ja tam wolałam Anję w kampaniach Chloe...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie