Zdjęcia z dzieciństwa Tess Holliday. Czy zawsze miała problem z nadwagą?

Zobacz.
Zdjęcia z dzieciństwa Tess Holliday. Czy zawsze miała problem z nadwagą?
źródło: Instagram (instagram.com/tessholliday)
04.03.2018

Tess Holliday, a właściwie Ryann Maegen Hoven, to jedna z najbardziej znanych na świecie modelek plus size. 32-letnia Amerykanka uważana jest za ikonę tej branży. Potwierdzają to kolejne lukratywne kontrakty, jak i uwielbienie fanów. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 miliona ludzi.

Mama dwójki dzieci doceniana jest nie tylko za urodę, ale przede wszystkim promowanie pozytywnego obrazu własnego ciała. Jej misją jest przekonanie innych, że są piękni i wartościowi bez względu na urodę czy wagę. Tess sprzedaje swoim ciałem nie tylko ubrania, ale i wartości - możesz czuć się seksbombą bez względu na wszystko.

Udowadnia to jej wpis i zdjęcie. Modelka porównuje w nim aktualną siebie z tym, co myślała na swój temat, kiedy miała 13 lat.

 

Tess Holliday

źródło: Instagram (instagram.com/tessholliday)

„Zdjęcie po lewej stronie zostało wykonane w czasie mojego pierwszego (i jedynego) konkursu piękności, kiedy miałam 13 lat. Dorastanie w Mississippi, małe miss i tego typu dziewczyńskie życie to była moja rzeczywistość. Tak bardzo chciałam czuć się piękna i dopasowana do reszty.

Moja mama długo szukała sukni, która pasowałaby na mnie. Ta była jedyną w mieście, w którą się zmieściłam. Pozostałe dziewczynki odsłaniały znacznie więcej skóry. Wszystkie wyglądały jak laleczki i pamiętam, że czułam się wtedy niekochana i mało wartościowa, bo nie prezentowałam się jak one.

Kiedy przyszła moja kolej i weszłam na scenę, zapytano mnie, jakie jest moje hobby. Odpowiedziałam, że kolekcjonowanie kanarków Tweety i publiczność zaczęła się śmiać. Oczywiście nie wygrałam tamtego wieczoru, ale czuję, że w życiu już tak…” - twierdzi modelka.

 

Tess Holliday

źródło: Instagram (instagram.com/tessholliday)

„Chciałabym, aby wtedy ktoś powiedział tej samotnej 13-letniej dziewczynce, jaka czeka ją przyszłość: kampania reklamowa w Paryżu i noszenie sukni, która nie tylko na mnie pasuje, ale w której nie muszę niczego ukrywać. Kiedy to piszę, pakuję walizki na New York Fashion Week.

Czasami nadal czuję się jak ta mała dziewczynka. Zwłaszcza, kiedy pomyślę, jak świat potrafi być okrutny dla osób, które różnią się od innych.

Jeśli to czytasz, wiedz, że nie jesteś sama. Uwierz w to, że kiedyś będzie lepiej. Życie bywa dziwne, ale zazwyczaj wszystko się układa” - przekonuje Tess.

Zobacz również: Mężczyzna spotkał się z falą hejtu, bo... poślubił kobietę w rozmiarze plus size

Tess Holliday

źródło: Instagram (instagram.com/tessholliday)

Tess Holliday

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.03.2018 01:08
Jak patrze na to zdjęcie kiedy miała niby 13 lat, to zaczynam rozumieć pomyłkę Polańskiego, ona wygląda na 30!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie