Karolina Pisarek pokazała nowego chłopaka i… posypały się złośliwe komentarze

Co nie spodobało się fanom modelki?
Karolina Pisarek pokazała nowego chłopaka i… posypały się złośliwe komentarze
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/karolina_pisarek/)
30.11.2017

Mimo że Karolina Pisarek nie wygrała programu „Top Model”, i tak robi właśnie zawrotną karierę w modelingu. Jej uroda, bezpretensjonalność i zapał do pracy zostały docenione nie tylko w Polsce, ale także na zagranicznych wybiegach.

Karolina efektami swoich sesji, kampanii i podróży dzieli się z fanami na Instagramie. Nie ukrywa przed nimi także swoich uczuć. Kiedy jest zakochana, zamieszcza urocze zdjęcia z partnerem. Jeszcze do niedawna były to wspólne fotografie z Damianem Kordasem, zwycięzcą Masterchefa. Od kilku tygodni modelka jest jednak zakochana w kimś innym.

Daniel Kenji Matsunaga jest Filipińczykiem, ma 28 lat i również zajmuje się modelingiem, choć… nie tylko. Oprócz tego jest zawodowym piłkarzem klubu Kaya F.C.

Choć Karolina i Daniel wyglądają na bardzo szczęśliwych, fani uważają, że Pisarek zbyt szybko pocieszyła się o rozstaniu z Kordasem. Modelka skomentowała to krótko: „Nieważne jak szybko znalazłam szczęście. Ważne, że z planami na przyszłość”.

Polecamy także: Jak Robert Lewandowski zareagował na Wodziankę? Ta mina mówi WSZYSTKO...

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 21:44
Ładna para z nich, szczęście życzę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.12.2017 02:20
on nie jest Filipińczykiem. Ma wikipedii napisali ,że ma korzenie brazylijsko -japońskie. A po za tym to jest dość znany bo ma prawie 2 mln obserwatorów
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2017 22:10
oj bez przesady, każdy ma prawo do szczęscia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2017 22:10
Kordas mi się mega podoba :) ciacho!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie