Internauci zobaczyli jej zdjęcia i apelują: Niech któraś agencja modelek podpisze z nią kontrakt!

Według nich 19-latka powinna robić karierę w modelingu. Nadaje się?
Internauci zobaczyli jej zdjęcia i apelują: Niech któraś agencja modelek podpisze z nią kontrakt!
źródło: Instagram (instagram.com/thesunk)
27.10.2017

Lubisz, kiedy ktoś niepowołany wrzuca twoje zdjęcia do Internetu? My też nie. Na tego typu fotografiach zazwyczaj wyglądamy mało korzystnie. Najlepszym dowodem na to są fotki, na których przyjaciele oznaczają nas po upojnej nocy. Ale tym razem jest inaczej - ten post na Instagramie może stać się dla pewnej dziewczyny przepustką do wielkiej kariery.

Użytkownik o pseudonimie „thesunk" pokazał na swoim profilu wyjątkowo piękną młodą kobietę. Zdjęcie wykonał w czasie festiwalu studenckiego, w którym oboje brali udział. Pewnie nie przypuszczał, jak wielkie zamieszanie tym wywoła. Portret w krótkim czasie zdobył ponad 10 tysięcy polubień, a modelką zaczęły interesować się największe agencje.

Internauci są nią zachwyceni i apelują, by któraś z nich podpisała z nią kontrakt. Wydaje się, że to tylko kwestia czasu.

Zobacz również: Jak dzisiaj wyglądają uczestniczki TOP MODEL? (Mamy ZDJĘCIA!)

Anok Yai

źródło: Instagram (instagram.com/thesunk)

Dziś już wiemy, że na zdjęciu uwieczniono pochodzącą z Sudanu Południowego studentkę. Anok Yai ma 19 lat i niemal całe życie spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie przeprowadziła się razem z rodziną w 2000 roku. Nigdy profesjonalnie nie pozowała, ale ma takie marzenie.

- Zawsze o tym myślałam. Kariera modelki była moim marzeniem od dawna, ale wątpiłam w siebie. Poza tym chciałam skończyć szkołę. Teraz widzę, że ten plan jest możliwy do zrealizowania - wyznała w rozmowie z portalem Yahoo.

Studentka chemii prawdopodobnie dopnie swego.

Zobacz również: Jak chłopaki z TOP MODEL wyglądają dzisiaj? Niektórych trudno rozpoznać…

Anok Yai

źródło: Instagram (instagram.com/thesunk)

„Czy ktoś już ją zdobył? Rekrutuję modelki dla agencji Next - sprawdź swoją prywatną skrzynkę tak szybko, jak to tylko możliwe” - to tylko jeden z komentarzy pod zdjęciem, który świadczy o tym, że Anok ma ogromne szanse na podpisanie pierwszego profesjonalnego kontraktu.

Jeszcze przed chwilą była zupełnie anonimowa, a dziś na Instagramie obserwuje ją już niemal 30 tysięcy ludzi.

Ma potencjał na modelkę?

Zobacz również: To prawdziwa Królowa Ciemności – Nyakim Gatwech podbija świat mody

Anok Yai

źródło: Instagram (instagram.com/anokyai)

Anok Yai

Anok Yai

źródło: Instagram (instagram.com/anokyai)

Anok Yai

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2017 11:32
Hebanowa piękność
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.10.2017 00:29
Nie nadaje się bo jest czarna ;)
odpowiedz
Nela12 (Ocena: 5) 27.10.2017 22:30
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 16:16
Yyyyy, normalna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 13:19
Bardzo ładna:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie