Monika JAC Jagaciak wyszła za mąż… półtora miesiąca temu! Dopiero teraz wyciekło zdjęcie jej sukni…

Modelce długo udało się utrzymać własny ślub w tajemnicy.
Monika JAC Jagaciak wyszła za mąż… półtora miesiąca temu! Dopiero teraz wyciekło zdjęcie jej sukni…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/pkedzierski/)
01.08.2017

Jak donosi kobieta.gazeta.pl, jedna z naszych najlepszych topmodelek, Monika Jagaciak, wyszła za mąż półtora miesiąca temu. JAC poślubiła 34-letniego fotografa i reżysera z Jugosławii, Branislava Jankica.
Ceremonia odbyła się podobno 22 czerwca w Międzybrodziu Bialskim, nad Jeziorem Międzybrodzkim. Dlaczego więc dowiadujemy się o niej dopiero teraz? Zapewne ślub nadal pozostałby tajemnicą, gdyby na Instagramie nie pojawiło się zdjęcie JAC w sukni ślubnej. Zamieścił je jeden z gości weselnych, stylista Paweł Kędzierski. Na fotografii widać, że modelka zdecydowała się na dopasowany fason kreacji, z rozkloszowanym dołem i bardzo długim welonem. Wyglądała cudownie.

Co jeszcze wiadomo o mężu JAC? - Studiował w Niemczech, a doświadczenie zdobywał w Mediolanie i Nowym Jorku. Miał okazję pracować u boku legend fotografii – Bruce`a Webera i Gian Paolo Barbieriego. Jako partner Moniki Jagaciak Jankic ujawnił się w listopadzie 2015 r., kiedy towarzyszył ukochanej na afterparty pokazu Victoria`s Secret. Para pozowała chwilkę razem, po czym chłopak modelki usunął się w cień – informuje kobieta.gazeta.pl.

Trzeba przyznać, że zarówno on (po lewej), jak i jego brat (po prawej) są bardzo przystojni!

Serdecznie gratulujemy Młodej Parze!

Polecamy także: Kasia Bosacka oburzona reklamą z Lewandowskim: „Panie Robercie naprawdę wstyd!”

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 02.08.2017 12:24
Przecież dawno w jakimiś wywiadzie dla gazety mówiła, że wychodzi za mąż. Termin jej ślubu był ustawiany tak, aby jej siostra też mogła uczestniczyć w ceremonii, ponieważ jest sportowcem i nie każda data jej pasowała ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 17:43
z Jugosławii?? hahaha
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 17:00
ten braciszek całkiem całkiem :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo