„KRÓLOWA CIEMNOŚCI”: Jest tak czarna, że w nocy w ogóle jej nie widać!

Oryginalna modelka podbija Instagram. Dodasz ją do obserwowanych?
„KRÓLOWA CIEMNOŚCI”: Jest tak czarna, że w nocy w  ogóle jej nie widać!
źródło: Instagram (instagram.com/queenkim_nyakim)
05.07.2017

Kolor skóry to coś, na co nie mamy żadnego wpływu. Pomijając ekstremalne przypadki, bo w historii znani są ludzie, którzy próbowali rozjaśnić lub przyciemnić swoją karnację. Zazwyczaj nie pozostaje nam jednak nic innego, jak zaakceptować swój wygląd. Choć czasami nie jest to łatwe, o czym nasza bohaterka wie najlepiej.

Nyakim Gatwech to modelka pochodząca z Sudanu Południowego, która często przekonuje się, że dla niektórych ludzi odcień skóry może być problemem. 24-latka nie bez powodu nazywana jest „królową ciemności”. Pseudonim ten odnosi się właśnie do jej karnacji, bo ta jest wyjątkowo ciemna.

Ona jednak nic nie robi sobie z zaczepek i zwykłego hejtu. Szturmem podbija Instagram i inspiruje tysiące kobiet.

Zobacz również: BOGINI MELANINY: Poznajcie Khoudię, najczarniejszą kobietę na świecie!

 

Nyakim Gatwech

źródło: Instagram (instagram.com/queenkim_nyakim)

„Sudan Południowy. Kraj z ludźmi o tak ciemnej skórze, że nie uwierzysz własnym oczom. Karnacja tak bogata, a zęby tak jasne. Boże, jak ja kocham moją ojczyznę, rodaków i wszystko, co z tym związane.

Jakiś czas temu taksówkarz zadał mi pytanie. Powiedział: Proszę się nie obrazić, ale gdyby ktoś dał ci za 10 tysięcy dolarów, to czy zgodziłabyś się wybielić swoją skórę? Nie wiedziałam jak odpowiedzieć, więc zaczęłam się śmiać.

Wreszcie odpowiedziałam: dlaczego do cholery miałabym wybielać piękną melaninę, którą obdarzył mnie Bóg? Zdziwił się, że odbieram to jako błogosławieństwo” - napisała na Instagramie.

Zobacz również: Hejterzy twierdzili, że przez nadmiar piegów wygląda jak „ZGNIŁY BANAN”. Teraz została modelką!

Nyakim Gatwech

źródło: Instagram (instagram.com/queenkim_nyakim)

„Melaninowy poniedziałek. Mój nowy pseudonim to Królowa Ciemności i bardzo mi się podoba. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim cudownym osobom, które okazują mi miłość i wsparcie. Jesteśmy piękni bez względu na to, jaki kolor skóry dał nam Bóg. Dlaczego bycie bardzo ciemną miałoby być złe? Doceń i pokochaj to, kim jesteś” - zachęca modelka.

Słowa Nyakim Gatwech padają na podatny grunt. Już dziś może się pochwalić niemal 200 tys. obserwatorów na Instagramie, a to zapewne dopiero początek. Piękna modelka nie tylko mówi, ale przede wszystkim działa. To chyba najlepszy sposób, by raz na zawsze przestać segregować ludzi ze względu na cechy wyglądu, na które nie mamy żadnego wpływu.

Podoba Ci się?

Zobacz również: Makijaż dla kobiety czarnoskórej

Nyakim Gatwech

źródło: Instagram (instagram.com/queenkim_nyakim)

Nyakim Gatwech

Nyakim Gatwech

źródło: Instagram (instagram.com/queenkim_nyakim)

Nyakim Gatwech

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.07.2017 15:31
Spotykam mnóstwo aż tak czarnych Somalijczyków. Ich skóra jest aż granatowa jak u tej dziewczyny ze zdjęć. Mają czarne dziąsła i ciemnobrązowe białka oczu. Wyglądają jak nie ludzie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2017 10:00
Niech sobie mowia, co chca. Jest na prawde piekna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2017 21:29
Nigdy w życiu nie widziałam tak ciemnej skóry nawet w telewizji czy internecie. To w ogóle możliwe? Ona jest czarna jak węgiel.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie