Te dziewczyny robią zawrotną karierę w modelingu, choć... wcale nie są piękne!

Asymetryczne twarze, diastema, nadwaga. Każdy ma szansę pracować w branży modowej?
Te dziewczyny robią zawrotną karierę w modelingu, choć... wcale nie są piękne!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/thesabinakarlsson/&https://www.instagram.com/miriannjoh/)
08.07.2017

Gdyby ktoś kazał nam opisać modelkę, zapewne bez wahania wskazałybyśmy na wysoką, szczupłą blondynkę o regularnych rysach twarzy. Kiedyś faktycznie ten typ cieszył się największym uznaniem. Jednak od jakiegoś czasu branża modowa stawia na niepowtarzalny, odbiegający od przyjętych norm wygląd. Co prawda niekoniecznie dotyczy on sylwetki, ale twarzy tak. Na topie są bielactwo, odstające uszy, szparki między zębami oraz pieprzyki. Dlatego nasze wyobrażenia nijak mają się do rzeczywistości. Era lalek Barbie powoli mija.

Każda kobieta ma kompleksy. Przyczyną są dodatkowe kilogramy, problematyczna cera, cienkie włosy, małe piersi i wiele innych. Kiedy patrzymy na piękne modelki na okładkach magazynów, jest nam przykro. Zapominamy, że niedoskonałości są retuszowane za pomocą odpowiednich programów.

Na szczęście są one – kobiety, które udowodniły, że piękno jest kwestią indywidualną. Te modelki wcale nie przypominają Mirandy Kerr i Heidi Klum.

Anna Mila

Anna została odkryta podczas zakupów, na których była z mamą. Obecnie dziewczyna wygrywa na pokazach Dolce&Gabbana i Versace. Za jej największy atut uchodzą bujne brwi.

Zobacz także: Co dzieje się z ciałem modelki, która przestaje się głodzić? Liza przeżyła to na własnej skórze...

Ashley Smith

Rozpoznawczą cechą Ashley jest szparka między zębami. Dziewczyna jest dumna ze swojej odmienności. Podkreśla też, że projektanci doceniają ją samą, a nie wymiary jej ciała. Poza modelingiem Ashley interesuje się architekturą. Pozowała dla Vogue'a i Glamour.

Sabina Karlsson

Niesymetryczne rysy, burza rudych włosów i piegi – od razu rzucają się w oczy, gdy patrzymy na Sabinę. Z całą pewnością nie przypomina klasycznej piękności. Szwedka promuje wszystko co naturalne i indywidualne.

Zobacz także: Do jakiej modelki powinnaś się upodobnić, by podobać się facetom? (Lista kobiet, do których skrycie wzdychają)

Mirian Njoh

Mirian jest albinoską. Obok takiego typu urody nie można przejść obojętnie. Modeling to nie jest jej jedyne zajęcie. Mirian zajmuje się stylizacją, fotografią i prowadzi bloga.

Cipriana Quann

Ciprianę wyróżniają mocne rysy twarzy oraz bujna fryzura afro. Cipriana postanowiła udowodnić wszystkim ciemnoskórym kobietom, że nie powinny wstydzić się afro, bo to, co naturalne, jest piękne.

Paloma Elsesser

Paloma jest modelką plus-size, a swoją karierę rozpoczęła od kampanii marki Nike. Dziewczyna została zauważona w Sieci dzięki swojemu indywidualizmowi oraz odwadze.

Felice Joop

Znak rozpoznawczy Felice to duże uszy i krzaczaste brwi. Dziewczyna dopiero rozpoczyna karierę, ale niektórzy już wróżą jej wielki sukces. Należy do typu modelek o niezwyczajnym, niepowtarzalnym wyglądzie.

Zobacz także: Ładna? Możesz zmienić zdanie, kiedy zobaczysz ją w całej okazałości (Nosi buty w rozmiarze 47!)

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie