10 sekretów Kendall Jenner. Uchodzi za najskromniejszą sióstr, ale... czy oby na pewno?

Kto jest autorytetem Kendall? Jakie jest jej ulubione miasto?
10 sekretów Kendall Jenner. Uchodzi za najskromniejszą sióstr, ale... czy oby na pewno?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kendalljenner/)
05.01.2017

Kariera Kendall Jenner jakiś czas temu nabrała rozmachu. Dziewczyna została jednym z aniołków VS, co w branży modowej uchodzi za zaszczytną pozycję. Jednak jak wiele modelek, zaczynała nieciekawie... W przypadku Kendall decydujący okazał się wpływ rodziny. Można ją było zobaczyć w rodzinnym reality show pt. „Z kamerą u Kardashianów”. Przeżyła również przygodę aktorską. Kilka razy gościła w serialu „Hawaii Five-0”. Jej pierwsza profesjonalna sesja odbyła się przy udziale magazynu „Paper". Twarz Kendall można też było zobaczyć na okładkach: „Harper's Bazaar”, „Miss Vogue” czy „Marie Claire”. Brała udział w pokazach marki Givenchy, Marc Jacobs, Chanel i wielu innych.

Kendall Jenner wydaje się być najskromniejszą osobą z całego klanu Kardashianów. Nie słychać o skandalach z jej udziałem. W porównaniu do swoich sióstr wygląda i zachowuje się wyjątkowo skromnie.

Ale czy na pewno? Oto rzeczy, których nie wiedziałaś o Kendall Jenner...

Zobacz także: Gigi Hadid KONTRA Kendall Jenner. Którą z nich wolą faceci i dlaczego?

Kendall

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kendalljenner/)

Jest liderem w social media w branży modowej

Magazyn „Harper's Bazaar” nazwał Kendall Jenner liderką w „Social Media Modeling”. Magazyn „Vogue” wskazał, że Kendall jest najpopularniejszą „Insta girl”. Jej posty, w których dzieli się szczegółami z prywatnego życia, są jednymi z czynników przynoszących jej najwięcej popularności. Kendall nie ma problemów z ujawnieniem niektórych wydarzeń, ale skąpi odbiorcom informacji dotyczących życia prywatnego. Być może to sprawia, że zainteresowanie jej osobą cały czas jest duże.

Jej ulubiony kolor to...

… wcale nie róż, ale fiolet. Trudno jednak zauważyć, aby modelka wybierała stylizacje w tej barwie.

Kendall

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kendalljenner/)

Kendall Jenner jest jedną z najlepiej zarabiających modelek

Kendall zadebiutowała na liście najlepiej zarabiających modelek, stworzonej przez magazyn „Forbes”, pod numerem szesnastym. Jej szacowany dochód za 2015 r. wynosi 4 mln USD. Nie można też zaprzeczyć, że starsza siostra Kylie Jenner przez lata utrzymuje pozycję jednej z najbardziej wpływowych gwiazd. Była wyżej nawet nad Kate Upton.

W liceum była cheeliderką

Biorąc pod uwagę wzrost i figurę Kendall, trudno się temu dziwić.

Zobacz także: Ile waży Kendall Jenner? (Piękniejsza od zoperowanej Kylie?)

 

Kendall

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kendalljenner/)

Jej marzenie to...

… zagrać w horrorze. Najwyraźniej udział w rodzinnym show rozbudził w Kendall ambicje aktorskie.

Kendall stworzyła z Kylie kolekcję zawierającą kosmetyki oraz inne gadżety

„Topshop” zawiera linię lakierów do paznokci oraz kolekcję biżuterii. Siostry wypuściły na rynek także buty oraz torebki. Wszystko wskazuje na to, że pod względem talentu do biznesu jest prawdziwą Kardashinką.

Kendall

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kendalljenner/)

Kendall ma swoje autorytety

Kendall Jenner podziwia starsze koleżanki po fachu. Szczególnie ceni Mirandę Kerr. Jej zdaniem Kerr jest doskonałym przykładem perfekcjonizmu. Na liście autorytetów Kendall nie zabrakło również odrobinę już zapomnianej Kate Moss. Uznanie Kardashianki wzbudza przede wszystkim jej minimalistyczny styl.

Kendall ma kompleksy

Mogłoby się wydawać, że taka piękna dziewczyna jak Kendall nie ma kompleksów. Pod tym względem jest jednak jak każda z nas. Kendall przyłapywano m. in. na retuszowaniu zdjęć (wyszczuplała sobie talię), trudno też nie zauważyć na podstawie zdjęć z przeszłości, że jej nos miał mały „garb”, a ostatnio doszły nas informacje o zastrzykach z kwasu hialuronowego w policzki i usta...

Kendall

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kendalljenner/)

Jej ulubione miasto to Los Angeles

Kendall jest jego miłośniczką ze względu na dom rodzinny oraz atmosferę, która panuje w mieście. Dziewczyna podziwia także Europę, a jej ulubionym krajem jest klimatyczna Grecja.

Kendall Jenner działa charytatywnie

Dziewczyna wspiera Szpital Dziecięcy w Los Angeles. Skonfigurowała konto na eBayu, dzięki któremu pieniądze z wystawianych na aukcjach osobistych rzeczy są przekazywane na szczytny cel. Kendall brała także udział w wielu akcjach charytatywnych.

Zobacz także: Co je Kendall Jenner? Znamy tajniki jej doskonałej sylwetki

Źródła: lamode.info,wizzed.com,joy.pl

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo