Fani modelki plus size nie mogą jej wybaczyć, że schudła. Radzą jej: „ZABIJ SIĘ!”

Straciła mnóstwo kilogramów, ale zyskała jeszcze więcej hejterów.
Fani modelki plus size nie mogą jej wybaczyć, że schudła. Radzą jej: „ZABIJ SIĘ!”
źródło: Instagram (instagram.com/rosiemercado)
26.10.2016

Zjawisko plus size stało się tak powszechne, że nie wzbudza już wielkich emocji. Wciąż pojawiają się skrajne opinie na temat puszystych modelek i blogerek, ale ich obecność nikogo już nie dziwi. Z jednej strony słyszymy o promowaniu otyłości i niezdrowego stylu życia, z drugiej - że każdy może czuć się dobrze w swojej skórze i to bez względu na rozmiar.

Okazuje się, że to droga tylko w jedną stronę. Kiedy dajesz się poznać światu jako ambasadorka piękna XXL - nie masz prawa się zmienić. Dobrze wie o tym Rosie Mercado, która słynęła ze swoich ogromnych kształtów, a kiedy wyraźnie schudła - nie może opędzić się od hejterów. Internauci nie tylko ją krytykują, ale wręcz… grożą śmiercią!

Piękna kobieta stała się dla „promotorów otyłości” wrogiem publicznym numer jeden.

Zobacz również: Co mają ze sobą wspólnego te dwie modelki? Odważne porównanie trenerki fitness!

 

 

Rosie Mercado

źródło: Instagram (instagram.com/rosiemercado)

Jakiś czas temu modelka plus size przyznała się, że ma dosyć swojej tuszy. Poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Zabieg okazał się bardzo skuteczny, bo w krótkim czasie Mercado zrzuciła… niemal 140 kilogramów! Jej odchudzona wersja jednak nie wszystkim przypadła do gustu. Okazało się, że niektórzy cenili ją wyłącznie za nadwagę.

Rosie zaczynała swoją karierę ważąc ponad 210 kilogramów. Dziś waga wskazuje zaledwie 75. Wciąż jest wyjątkowo urodziwa, ale zdaniem antyfanów „zdradziła” swoich najbardziej oddanych miłośników. Nie spodziewali się, że ich idolka kiedyś zacznie promować zdrowy tryb życia.

W wywiadzie z portalem TMZ wyznała, że teraz życzą jej śmierci.

Zobacz również: 100 tysięcy osób zachwyciło się tym zdjęciem. Inni twierdzą, że to promowanie otyłości!

 

Rosie Mercado

źródło: Instagram (instagram.com/rosiemercado)

Ciągle dostaję maile od fanów, którzy radzą mi, bym weszła na most, skoczyła i po prostu się zabiła. Miłośnicy otyłości nienawidzą mnie za to, że publicznie się odchudzałam i teraz zachęcam do tego innych. To moja osobista decyzja. Podjęłam ją i teraz muszę liczyć się ze wszystkimi wadami i zaletami tego stanu. Podpadłam tym, że zmniejszyłam sobie żołądek i zoperowałam obwisłą skórę. Czuję się szczęśliwsza i to jest ważne - powiedziała portalowi TMZ.

Rosie przyznaje, że nie tęskni za dawną sobą. I tym najbardziej rozwściecza swoich hejterów. Ale to chyba nie powód, by życzyć jej najgorszego?

Zobacz również: Sprawa ciężkiej wagi

Rosie Mercado

źródło: Instagram (instagram.com/rosiemercado)

Ta metamorfoza nie spodobała się niektórym fanom Rosie Mercado

Rosie Mercado

źródło: Instagram (instagram.com/rosiemercado)

Według nich odchudzając się popełniła największy życiowy błąd

Rosie Mercado

źródło: Instagram (instagram.com/rosiemercado)

Powinna pozostać „wierna otyłości”?

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
fantazja (Ocena: 5) 27.10.2016 15:08
każdy może przytyć ale nie każdy schudnie bo lenistwo jest WSZĘDZIE. a wtedy wypływa zawiść i podłość ludzka, ta nie ma granic. niech sobie taka paniusia przygruba zapewne kupi iqgreen i schudnie a nie ludziom takie bzdury wypisuje. wstyd.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2016 08:56
Każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, teoretycznie to wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam metodę fizjologiczną z książką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 18 kg mniej :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2016 19:36
Ludzi, którzy źle jej życzą bardzo boli, że wygląda świetnie. Przedtem mogli powiedzieć, że jest wiele otyłych osób, które kochają swój wygląd, więc ja też siebie w pełni akceptuje. Problem jest wtedy, gdy te otyłe wzory orientują się jak szkodzą swojemu organizmowi i zaczynają coś z tym robić, chudną. Osoba w nie wpatrzona traci grunt pod nogami, oczywiście to byłoby zbyt proste by wzięła z nich przykład, więc zaczyna je nienawidzić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2016 14:41
To jeszcze miała fanow ,przecież prosiak lepiej wygląda ,teraz rozumiem i podziwiam ,ponieważ musiało ja to kosztowac dużo wysiłku i samozaparcia .Podziwiam i gratuluje ,teraz wygląda ,jak człowiek .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2016 12:41
jak po kuracji ze piperine burner najlepiej nie wrócić do wagi.. tabletki świetnie blokują łaknienie a po kuracji jak sobie z tym radzicie ? czy po prostu nie ma już z tym problemu ? na kuracji schudłam 11kg i szkoda to zaprzepaścić :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie