Chuda modelka apeluje: „Przestańcie oczerniać szczupłych, nie wmawiajcie nam anoreksji!”

23-letnia Bridget Malcolm ma dość mowy nienawiści pod adresem zgrabnych ludzi.
Chuda modelka apeluje: „Przestańcie oczerniać szczupłych, nie wmawiajcie nam anoreksji!”
© Fame/Flynet
21.11.2015

Jeszcze do niedawna wychudzone modelki były w uprzywilejowanej sytuacji. Czasami zarzucano im, że promują nieprawdziwy obraz kobiecości, ale to one były bohaterkami masowej wyobraźni. Dzisiaj, kiedy do głosu dochodzą także znacznie większe kobiety, zarzutów pod ich adresem jest coraz więcej. Ta 23-latka wreszcie tego nie wytrzymała i postanowiła się bronić.

Bridget Malcolm w świecie modelingu radzi sobie nadzwyczaj dobrze. W tym miesiącu zadebiutowała w podziwianym na całym świecie pokazie bielizny Victoria`s Secret. Okazuje się, że miarą tego sukcesu jest wzrost negatywnych komentarzy pod jej adresem. Coraz częściej słyszy, że wygląda niezdrowo, a nawet podejrzewa się ją o ukrywanie anoreksji.

Młoda Australijka odniosła się do tego na swoim Instagramie.

Bridget Malcolm

© Fame/Flynet

Bridget Malcolm

© Fame/Flynet

„Czy moglibyśmy przestać potępiać szczupłych ludzi? Jestem ekstremalnie wysportowana i zdrowa, a także zapewniam, że nie mam nic wspólnego z taką chorobą jak anoreksja. Bardzo ciężko pracowałam nad tym, aby tak wyglądać i teraz jestem naprawdę dumna ze swojego ciała. Być może nie mam zbyt wielkich krągłości, ale jestem kobietą, która ma prawo wyglądać tak, jak aktualnie wyglądam. Być może sami powinniście spojrzeć wewnątrz siebie i zastanowić się nad tym, dlaczego tak bardzo lubicie oczerniać nieznajomych sobie ludzi w internecie. Pokój i miłość dla wszystkich – zmieńmy sposób rozmowy na ten temat” - apeluje 23-letnia modelka.

Post dotarł do 170 tysięcy jej fanów i odbił się szerokim echem w mediach. Bridget Malcolm trafiła na podatny grunt.

 

fot. Bridget Malcolm, instagram.com/bridgetmalcolm

Tak prezentuje się zdjęcie, którym postanowiła zilustrować swój emocjonalny apel. Bridget nie ma na sobie ani grama zbędnej tkanki tłuszczowej, a mięśnie brzucha wskazują na to, że często ćwiczy. Jak tłumaczy się swoim fanom?

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Bunia (Ocena: 5) 03.01.2016 19:42
Nie rozumiem dlaczego ktoś zazdrosny ( i prawdopodobnie tłusty) zgłosił twó szczery komentarz.
odpowiedz
Bunia (Ocena: 5) 03.01.2016 19:40
I bardzo dobrze. Dziewczyna ma normalne ciało, zgrabne. Wszystkie kobiety powinny dążyć do tego, aby być zdrową i atrakcyjną, a nie obłażącą tłuszczem babą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2015 19:00
zgadzam się z tym, nie wszyscy musza mieć tylek wielkości szafy, a obrażanie innych bierze się z własnych kompleksów. Sama już się nasłuchałam w szkole określen typu "Anorektyczka" na swój temat. Zawsze byłam szczupla i dalej jestem, mam 175 cm wzrostu i waze 52 kg, i może chciałabym przytyć, ale nie tyje tak jak większość moich koleżanek. Po prostu umiem o siebie zadbać i moim zdaniem nazywanie kogos "anorektyczka", tak samo może sprawiać przykrość i obrazić jak określenie "Grubas".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2015 23:09
Tez mnie irytuja te teksty, e jak szczupla to ju ma na pewno anoreksje. Sama mama173cm wzrostu i waze 53kg. W 1 klasie podstawowki wazylam 18kg, sama skora i kosci ale jadlam normalnie. Mam ekstremalna przemiane materii i tyle! nigdy w zyciu nie bylam na zadnej diecie, jem co chce i ile chce i, i tak jestem szczupla:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2015 21:23
wreszcie ktos publicznie o tym mowi. sama jestem szczupla i wkurzaja mnie ludzie, ktorym nie trafia do lba, ze taka sie urodzilam i nic musze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie