Natalia Gulkowska zrezygnowała z udziału w TOP MODEL! Co na to Michał Piróg?

Jako jedyna uczestniczka dostała od niego drugą szansę. Niepotrzebnie?
Natalia Gulkowska zrezygnowała z udziału w TOP MODEL! Co na to Michał Piróg?
https://instagram.com/nataliagulkowska/
03.11.2015

W zeszłym tygodniu jurorzy Top Model podjęli decyzję, że z programu powinna odpaść Natalia Gulkowska. Z ich werdyktem nie zgodził się Michał Piróg, który postanowił dać początkującej modelce drugą szansę. To dość niespodziewane „ocalenie” nie przypadło do gustu ani widzom show, ani pozostałym uczestnikom. Niemal wszyscy zgodnie uznali, że Natalia nie posiada ani odpowiednich predyspozycji do zawodu modelki (garbi się, nie zna angielskiego, nie jest wysportowana), ani chęci do pracy nad własną osobą. Mimo to decyzja Michała była nieodwołalna.

We wczorajszym odcinku uwaga wszystkich skupiła się więc głównie na Natalii. W pierwszych dwóch konkurencjach dziewczyna postanowiła udowodnić jurorom i Pirógowi, że wykorzysta drugą szansę, którą jej podarowano. Niestety w trzecim, najważniejszym zadaniu, znów coś poszło nie tak.

Paulina Młynarska, która miała uczestnikom pomagać w rodzinnej sesji, nie była do końca zadowolona z „poważnego” pozowania Natalii. Wyraziła swoją opinię przed jurorami, a jej zdanie najbardziej zasmuciło Kasię Sokołowską, która od początku walczyła o to, by Gulkowska była w programie. Ostatecznie jednak jury postanowiło, że to Magda Stępień miała najsłabsze zdjęcie.

I tutaj stało się coś, czego nikt się nie spodziewał – Natalia postanowiła oddać swoje miejsce Magdzie i opuścić show. Przyznała, że denerwują ją ciągłe zarzuty pod jej adresem i że skoro nikt nie dostrzega jej starań, to woli wrócić do domu.

Jak myślicie, co poczuł wtedy Michał Piróg?

Natalia Gulkowska

https://instagram.com/nataliagulkowska/

Natalia Gulkowska

https://instagram.com/nataliagulkowska/

Natalia Gulkowska

https://instagram.com/nataliagulkowska/

Natalia Gulkowska

https://instagram.com/nataliagulkowska/

Natalia Gulkowska

https://instagram.com/nataliagulkowska/

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2015 20:03
Bardzo interesująca uroda i "warunki". Szkoda, że dziewczyna nie wierzy w siebie, jest wycofana. Znam ten ból, bo mam podobne usposobienie i - wierzcie mi - to co większość ludzi bierze za "bycie mimozą", to głęboko zakorzeniony lęk i kompleksy, których nie pozbywasz się z dnia na dzień. Bycie tak zatwardziałym, bojaźliwym introwertykiem odbiera chęci do życia, wpędza w depresję. Ja leczę się już od paru lat i nadal nie widzę końca tej udręki, więc po części rozumiem tę dziewczynę i mimo wszystko jej kibicuję.
odpowiedz
Magg (Ocena: 5) 03.11.2015 22:14
Ta dziewczyna to jakas katastrofa, mloda, niebrzydka, a wiecznie narzekajaca, jakby z 90 lat miala
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2015 20:01
dla mnie ta dziewczyna to jakaś totalna porażka. Zabrała komuś miejsce bo Piróg mógł uratować kogoś kto na prawde zasłużył a nie taka sierote. Od samego poczatku ciągną ja na siłę chyba tylko ze względu na brata . wiecznie zgarbiona,przestraszona. Tego sie boi , tego nie zrobi itd. O jezyku angielskim juz nawet nie wspomne. Może i ma warunki ale ona po prostu sobie nie poradzi bo jest na to za słaba.
odpowiedz
Linkolned (Ocena: 5) 03.11.2015 19:37
W końcu, dziewczyna z odpowiednim wzrostem , urodą również nienaganną ale bez chęci do życia. Szkoda słow, już patrzeć sie nie chciało jako kolejny raz jako mimoza paradowała w tym programie, ani angielskiego ani chęci do życia. Tylko szanse innym zabierała, aczkolwiek jej przykład pokazał jakie to są znajomości, brat słynny model ponoć więc i Michał Piróg ją przepuścił , współczuje tylko jemu i p.Kasi ponieważ na prawdę wierzyli w dziewczynę aczkolwiek w tym przypadku nawet i wiara zawiodła. No cóź tak to jest, jak chce się komuś pomóc , witamy w XXI wieku ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2015 13:50
papilocie ty chamski portalu. nie pisz w tytule kto odpadł, kto zrezygnował. Ludzie, którzy jeszcze nie oglądali odcinka w telewizji i chcą zobaczyć go online nie chcą wiedzieć kto odpadł zanim sami nie zobaczą. Psujecie radość z oglądania top model bo po co mam oglądać skoro już wiem kto odpadł?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie