20-latka ma piękną buzię i zgrabne ciało, ale świat oszalał na punkcie jej... oczu. Są zupełnie różne!

Lekarze nazywają to wadą wrodzoną. Dla niej to największa zaleta.
20-latka ma piękną buzię i zgrabne ciało, ale świat oszalał na punkcie jej... oczu. Są zupełnie różne!
23.10.2015

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni uwielbiają niebieskookie piękności. Chociaż, te z zielonymi, piwnymi czy brązowymi też raczej nie narzekają na brak zainteresowania. Gusta są przecież różne i nigdy nie zadowolimy wszystkich... Czyżby? Tej młodej dziewczynie się to udało. Pewnie dlatego, że miłośnik niemal każdego koloru oczu znajdzie w niej coś dla siebie.

Sarah McDaniel to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy. Urodziwa 20-latka może się pochwalić wyjątkowo fotogeniczną twarzą, jędrnymi ustami, idealnymi piersiami i fantastyczną sylwetką, ale najbardziej hipnotyzuje czymś innym – właśnie oczami.

Modelka, którą na Instagramie obserwuje już ponad 80 tysięcy osób z całego świata wyróżnia się na tle swoich koleżanek po fachu. Jej oczy są zupełnie różne!

Sarah McDaniel

Sarah McDaniel

Sarah McDaniel

Pierwszemu spojrzeniu na 20-latkę zawsze towarzyszą wątpliwości. Czy to soczewki kontaktowe? A może grafik komputerowy tak się zagalopował, że zdążył poprawić kolor tylko jednego oka? Nic z tych rzeczy. Piękna dziewczyna zawdzięcza je wyłącznie naturze, bo taka się urodziła. Takie zjawisko nazywa się heterochromią, czyli różnobarwnością tęczówek.

Przez lekarzy uważane jest za wadę rozwojową, ale Sarah na pewno tak tego nie postrzega. Swoją rosnącą popularność zawdzięcza przede wszystkim oczom i na pewno nie chciałaby ich zmienić. Jedno jest w kolorze jasnego błękitu, drugie – piwne.

McDaniel uważa to za swoją największą zaletę i chyba ma rację. Hipnotyzujące spojrzenie uwiodło nie tylko internetowych fanów, ale także zleceniodawców.

Sarah McDaniel

Wystarczyło zaledwie kilka zdjęć, by zainteresowali się nią reklamodawcy i fotografowie. W czasach, kiedy to odmienność uważana jest za największą zaletę w tym fachu, dziewczyna jest niemal skazana na sukces. A wszystko dzięki brzydko brzmiącej „wadzie wrodzonej”, która okazała się największą zaletą.

Różnobarwność tęczówek czasami wchodzi w skład zespołu wad rozwojowych, ale w jej przypadku inność ogranicza się wyłącznie do koloru oczu.

Przyjrzyjcie jej się uważnie, bo już za chwilę o Sarah może być jeszcze głośniej. Sesje zdjęciowe w prestiżowych magazynach i praca dla największych marek modowych to wyłącznie kwestia czasu. Tego spojrzenia się nie zapomina!

Sarah McDaniel

Sarah McDaniel

Sarah McDaniel

Sarah McDaniel

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2015 22:27
bardzo ladna dziewczyna, ale te oczy wygladaja glupio..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.10.2015 20:02
Zawsze, kiedy na tej stronie jest artykuł, w tytule którego pojawia się słowo "piękna", "boska" itp., patrzę na zdjęcie i.... Kaszana, za każdym razem. Sorry, ale ona nie jest piękna. Ma totalnie niesymetryczne oczy i w ogóle jak ktoś już napisał - wygląda, jakby była upośledzona.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2015 18:37
Widać, że to soczewki, szczególnie, że niebieska tęczówka jest większa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2015 17:38
Niesymetryczne te oczy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2015 14:43
Ciekawie wyglądają takie oczy, ale ona z twarzy wygląda jakby była trochę upośledzona.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie