Córki supermodelek, którym wróżymy wielką karierę! Podobne do swoich mam?

Ciekawe, czy uda im się odnieść tak spektakularne sukcesy jak ich rodzicielkom?
Córki supermodelek, którym wróżymy wielką karierę! Podobne do swoich mam?
Billie Rose Owen
02.07.2015

W modelingu, jakby nie patrzeć, zawsze chodziło o doskonałe geny. W końcu największe gwiazdy wybiegów mogą pochwalić się nie tylko idealnymi proporcjami, ale także wyostrzonymi rysami. Nic więc dziwnego, że tak często córki sławnych topmodelek także trafiają do branży fashion. Takie geny nie mogą się przecież zmarnować! Na pewno słyszałyście już o Georgii May Jagger czy Gigi Hadid. Jednak nie tylko one poszły w ślady swoich matek. W świecie mody pojawiły się także nowe twarze, które warto poznać!

Ciekawe, czy uda im się odnieść tak spektakularne sukcesy jak ich rodzicielkom?

1. Billie Rose Owen

Pod koniec lat 90. Kirsten Owen wyznaczała standardy awangardowego kanonu piękna modelek. Niecodzienna uroda Kirsten zdobiła okładkę VOGUE Italia czy i-D. Jej córka Billie Rose jest może bardziej eteryczna niż ekscentryczna, ale robi nie mniejsze wrażenie niż jej mama. Kirsten i Billie zdarza się nawet pracować w duecie! Ostatnio wystąpiły wspólnie w kampanii Lanvin. 

 

Georgia Howorth

2. Georgia Howorth

Wiele modelek pretendowało do bycia drugą Jeny Howorth! Howorth stanowiła kwintesencję punkowej stylistyki i tak jak przedstawiciele tego gatunku na scenie, także ona przed kamerami, wykazywała niesamowitą energię. Jej córka Georgia, nie stara się kopiować swojej mamy, ale za to prezentuje własny styl, którego wyrazem są: gęste brwi, nieco smutne spojrzenie i kolczyki. 

>>>

Ella Richards

3. Ella Richards

Ella Richards jest córką legandarnego Keitha Richardsa i modelki Lucie de la Falaise. Mimo że Ella dopiero niedawno trafiła do świata mody, zdążyła już pojawić się na wybiegu samego Toma Forda.

>>>

Kenya Kinski-Jones

4. Kenya Kinski-Jones

Nastassja Kinski w latach 80. pojawiła się na niezliczonej ilości okładek Vogue`a. Trzeba przyznać, że jej córka Kenya jest równie fotogeniczna. Gdy Kinski-Jones nie pojawia się na stronach Teen Vogue`a, buduje swoją pozycję w branży poprzez konto na Instagramie, na którym udostępnia zdjęcia z backstage`u pokazów Chanel.

>>>

Ulrikke Simonsen

5. Ulrikke Simonsen

Ulrikke ma niezwykłą urodę! Trzeba także przyznać, że podobieństwo do matki, Renee Simonsen, jest uderzające! Dziewczyna ma nawet szansę, aby pracować z tymi samymi fotografami, którzy robili ujęcia jej mamy, zdobiące później okładki takich pism, jak choćby Vogue Paris.

 

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2015 09:22
matki piękniejsze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie