114 cm w biodrach przestaje mieć znaczenie, kiedy spojrzy się na jej twarz. Najpiękniejsza modelka PLUS SIZE?

26-latka według niektórych jest gruba. My zupełnie tego nie dostrzegamy.
114 cm w biodrach przestaje mieć znaczenie, kiedy spojrzy się na jej twarz. Najpiękniejsza modelka PLUS SIZE?
28.06.2015

Plus size wciąż wzbudza skrajne emocje. Dla niektórych to zjawisko jak najbardziej pozytywne, bo pozwala cieszyć się życiem także osobom o nieco dorodniejszych kształtach. Dla innych to lansowanie mody na nadwagę, która bez względu na okoliczności jest zawsze czystym złem. Kiedy słyszymy o modelkach XXL, przed oczami zazwyczaj staje nam chorobliwie otyła dziewczyna, która zamiast pozować przed aparatem, powinna się leczyć...

Tymczasem, modelki plus size bywają bardzo różne. Zdarzają się kobiety zbyt dorodne, jak i takie, które najłatwiej określić mianem... apetycznych. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam kogoś takiego. Jennie Runk to już ikona modelingu. Amerykanka kilka dni temu skończyła 26 lat, a już ma na koncie kilka poważnych kampanii reklamowych oraz sesji dla najważniejszych modowych pism. Ma 178 cm wzrostu, wymiary 102-84-114, a wagi możemy się tylko domyślać.

Nie zmienia to jednak faktu, że to wciąż piękna kobieta, na którą patrzy się z przyjemnością, a nie współczuciem. Myślicie, że mimo wszystko powinna schudnąć?

Jennie Runk
Jennie Runk
Jennie Runk
Jennie Runk
Jennie Runk
Jennie Runk
Jennie Runk
Jennie Runk
Jennie Runk

Polecane wideo

Komentarze (38)
Ocena: 4.84 / 5
MaryCysia (Ocena: 5) 30.06.2015 10:52
Najważniejsze aby Kobieta czuła się dobrze we własnej skórze :) Skoro Pani Runk, zdecydowała się na sesje, tzn., że się sobie podoba taką jaką jest i że akceptuje siebie w 100%. Mnie się bardzo podoba :) ja mam 160cm i 50kg wagi i bardzo jestem za tym, żeby W K0ŃCU na wybiegi wychodziły PRAWDZIWE, kształtne K0BIETY a nie wieszaki na ciuchy. W rzeczywistości Kobiety są różne: niskie, wysokie, szczupłe, za szczupłe :) i krąglejsze. W ostatnich czasach przez modyfikowaną żywność, większość z nas jest zdecydowanie w rozmiarze plus size, więc twórzmy coś realistycznego, począwszy od mody nie tylko dla tych nadmiernie szczupłych. Wystarczy wyjść na zewnątrz i się rozejrzeć. Zdecydowana większość z Nas ma trochę więcej tu czy tam. Dlatego jestem ZA. Każda z Nas przecież chce ładnie wyglądać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2015 10:45
Dajcie jej zdjęcie bez makijażu to zobaczymy czy taka ładna.
zobacz odpowiedzi (4)
antytuł (Ocena: 1) 29.06.2015 01:51
tytuł powinien brzmieć "Jej twarz przestaje mieć znaczenie gdy spojrzy się na 114cm w biodrach"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 29.06.2015 00:16
Sorry, ale takie wymiary to już walen, a nie apetyczne kształty. Zarówno promowanie anoreksji, jak i nadwagi czy otyłości są złe...
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2015 20:54
ma bardzo ładną buzie, regularne rysy, jest bardzo fotogeniczna i jest gruba, owszem. nazywajmy rzeczy po imieniu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie