Transgenderowa modelka podpisała kontrakt z agencją modelek IMG! Ma szansę na wielką karierę?

Zobaczcie jej niesamowite zdjęcia!
Transgenderowa modelka podpisała kontrakt z agencją modelek IMG! Ma szansę na wielką karierę?
30.05.2015

Androgyniczna uroda już od początku lat 90. szturmem podbija świat mody. Naturalną koleją rzeczy jest więc obecność w branży transgenderowych modeli. W tym wypadku, pionierem był Australijczyk, bośniackiego pochodzenia, Andreji Pejić. W ślad za nim poszło także wielu innych. Ostatnio do ich grona dołączył Hari Nef, podpisując prestiżowy kontrakt z agencją IMG. Jeszcze o nim nie słyszeliście? Czas więc nadrobić zaległości!

Hari Nef to świeżo upieczony absolwent Uniwersytetu Columbia. A właściwie – absolwentka. Aktorka, pisarka i modelka już od kilka sezonów wytrwale umacnia swoją pozycję w branży. Hari wystąpiła w kampanii dla Selfridges, prezentowała kolekcję Adama Selmana, Hood by Air i Eckhausa Latta, a także znalazła się na liście stu ikon świata mody i popkultury magazynu Dazed. 

Teraz Nef poszła o krok dalej, podpisując prestiżowy kontrakt z największą agencją modelek na świecie IMG. Ivan Bart podzielił się tymi wieściami na Twitterze. Do tej pory w szeregach IMG znajdowała się tylko jedna transgenderowa modelka, Valentijn De Hingh, którą agencja reprezentuje jednak tylko w Paryżu. Sukces Hari jest więc naprawdę spektakularny.

Trzeba także wziąć  pod uwagę fakt, że choć transpłciowi modele, tacy jak Andreja Pejić czy Lea T. brali już udział w wielu znaczących projektach, do tej pory żaden z nich nie dostał takiej szansy jak Hari. IMG to największa i najbardziej prestiżowa agencja, która reprezentuje takie modelki, jak choćby Candice Swanepoel, Gigi Hadid czy Sasha Pivovarova. Dlatego niezmiernie cieszy nas, że to właśnie IMG wyszło z taką inicjatywą. Jesteśmy pewne, że zapoczątkuje to lawinę propozycji także dla innych ambitnych modeli!

Zobaczcie zdjęcia Hari Nef! Zapamiętajcie tę twarz, bo na pewno będziecie widywać ją coraz częściej!

 

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

Hari Nef

 

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2015 12:24
Co to ma być???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 13.06.2015 12:52
Na zdjęciach wygląda jak jakieś pokractwo bez względu na płeć. Teraz jakaś moda na lansowanie Quasimodów będzie?
odpowiedz
EWIK (Ocena: 5) 01.06.2015 16:47
6 Ale klatę mogła ogolić...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie