Najmłodsze gwiazdy modelingu, które zarabiają więcej od Ciebie! Ile mają lat?

O ich zarobkach możemy tylko pomarzyć.
Najmłodsze gwiazdy modelingu, które zarabiają więcej od Ciebie! Ile mają lat?
Kristina Pimenova
12.05.2015

Bogate i słynne dzieciaki dzielą się na dwie grupy: na tych, którzy popularność zdobyli dzięki znanym nazwiskom rodziców oraz takich, którzy zostali zauważeni i docenieni. Niezależnie od tego, w jaki sposób udało im się osiągnąć sukces w tak młodym wieku, nie ulega wątpliwości, że o ich zarobkach możemy tylko pomarzyć.

1. Kristina Pimenova

Zaledwie 9-letnia Rosjanka, Kristina Pimenova, została okrzyknięta najśliczniejszą dziewczynką na świecie. Trudno nie zgodzić się z tą opinią. Odkąd skończyła 4 lata nieustannie pracuje jako modelka, była twarzą Benettona i Roberto Cavalli, pojawiła się również na okładce Vogue Bambini, ponadto pracowała dla Armaniego i Dolce & Gabbana. 

 

Angelina Porcelli

5. Angelina Porcelli

Sukces Angeliny nie może nikogo dziwić, ponieważ jej rodzice w młodości pracowali jako modele. Porcelli już od wielu sezonów pracuje podczas nowojorskiego Tygodnia Mody, pokazując oczywiście kolekcje dziecięce. Pojawiła się również w sesji dla Vogue Bambini i pracowała z takimi projektantami jak Ralph Lauren czy Marni oraz marką Nike.

Isabella and Sophia Canepa

6. Siostry Isabella i Sophia Canepa

Siostry Canepa pochodzą z Kaliforni i uwielbiają pracować razem na sesjach zdjęciowych. Wzięły udział między innymi w kampanii Dimity Bourke. Nie są jednak nastawione na sukces za wszelką cenę, ponieważ etyka pracy jest dla nich najważniejsza, ale stanu ich konta mogłaby pozazdrościć niejedna dorosła osoba.

 

Romeo Beckham

2. Romeo Beckham

Żadne ze słynnych dzieci Beckhamów nie uniknie sławy, ale grunt, to dobrze ją wykorzystać. Na brak ofert pracy na pewno nie może narzekać ich syn Romeo, który za debiutancką reklamę marki Burberry zainkasował kwotę 45 000$. Nieźle jak na 11-latka.

 Seanna Guevara

3. Seanna Guevara

Czarnoskóra Seanna pracowała razem z innymi dzieciakami przy kampanii Dimity Bourke AW15. Od tego czasu śliczna dziewczynka nie może narzekać na brak ofert!

(na zdjęciu w kampanii Dimity Bourke)

Thylane Blondeau

4. Thylane Blondeau

Francuzka jest w branży mody naprawdę dobrze znana. Jej sesja w Vogue Paris, która powstała przy współpracy Carine Roitfeld, była jedną z najbardziej kontrowersyjnych w jej karierze. Karl Lagerfeld wypowiadał się o młodej modelce, że ma nogi jak gazela i świetlaną przyszłość przed sobą, a media okrzynęły ją nową Kate Moss.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.08.2017 23:53
ładna
odpowiedz
zuziza90 (Ocena: 5) 17.05.2015 17:41
powiedzcie kto zarabia mniej, to mnie chociaz pocieszycie :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo