Seksowne (?) zdjęcia Mateusza Magi. Uda mu się zrobić karierę w modelingu?

Androgyniczny model ma niezwykle ciekawą urodę. Złośliwi twierdzą jednak, że jest zbyt wrażliwy i nie poradzi sobie w branży.
Seksowne (?) zdjęcia Mateusza Magi. Uda mu się zrobić karierę w modelingu?
Fot. Instagram
22.10.2014

Na pierwszy rzut oka Mateusz Maga wygląda jak delikatna kobieta. Pełne usta, długie włosy, filigranowa sylwetka. Jego głos również jest bardziej kobiecy niż męski. Jednak do zdjęć androgyniczny model potrafi zapozować jak 100-procentowy mężczyzna. Nie dziwi zatem fakt, że kiedy pojawił się w programie „Top Model”, wzbudził wśród widzów ogromne zainteresowanie.

Jurorzy natychmiast przyznali, że Maga ma twarz jedną na milion i tak właściwie wcale nie musi się wysilać, by dobrze wyglądać na zdjęciach. Wystarczy, że spojrzy w obiektyw aparatu. Zupełnie innego zdania byli z kolei uczestnicy show, którzy mieszkali z nim pod jednym dachem. Jawnie szydzili z jego nadwrażliwości. Wyśmiewali również to, że Mateusz godzinami potrafił stać przed lustrem, ćwicząc różne miny i fryzury. Kiedy więc Maga odpadł z programu w poniedziałkowym odcinku, większość z nich odetchnęła z ulgą.

Przyjrzyjmy się najciekawszym zdjęciom androgynicznego modela, które sam zamieszcza na Instagramie. Myślicie, że mimo słabej odporności na stres uda mu się zrobić karierę na skalę światową?

Mateusz Maga

Fot. Instagram.com/mateuszmaga

Mateusz Maga

Fot. Instagram.com/mateuszmaga

Mateusz Maga

Fot. Instagram.com/mateuszmaga

Mateusz Maga

Fot. Instagram.com/mateuszmaga

Mateusz Maga

Fot. Instagram.com/mateuszmaga

Mateusz Maga

Fot. Instagram.com/mateuszmaga

Mateusz Maga

Fot. Instagram.com/mateuszmaga

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.75 / 5
Justyna (Ocena: 5) 22.10.2014 15:33
Mateusz ma naprawdę niespotykaną urodę i dzięki niej mógłby zrobić niewiarygodną karierę. Niestety, z tego, co zauważyłam kompletnie nie umie pracować. Do tego zero emocji i spontaniczności. Każdy jego ruch, gest i mina były wystudiowane przed lustrem. :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 14:32
Ciśnienie go z powodu jego wyglądu jest bezsensu. Ja jego fanką nie jestem, ale nie dlatego , że mi jego wygląd nie odpowiada tylko z tego powodu, że on robił wszystko żeby dojść do celu po trupach np. Sesja jego z Góralem , przed zdjęciem ustalili jak będą pozować, a jak doszło do zdjęcia to Maga ustawił się tak jak zawsze i to jeszcze wystawił się do przodu zasłaniając prawie Górala, albo w jego ostatnim odcinku nie mógł odpowiedzieć do końca na pytanie to w kopał Osi. I dalej uważajcie że to on był pokrzywdzony. Miał ciekawy wygląd, ale straszną osobowość. Powinien odpaść przed Adamem.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 12:58
Nikt nie jest idealny i niestety nikt nie ma na to wpływu. Jego sposób bycia, charakter, też jest kwestią, nie wyboru, lecz wychowania i życiowych doświadczeń. Bo bardzo prawdopodobne,że w przypadku Mateusza, w odbiorze jego osoby ogromną różnice zrobiłaby większa pewność siebie ale jak chłopak ma być pewny siebie jeśli całe życie jest wytykany palcami?! Kto z Was jest tak silny, że wytrzymałby to psychicznie a jego samoocena nie spadłaby poniżej zera? Ja napewno nie dałabym sobie z tym rady. Mateusz ma ciekawą urodę a ponad to jest mądry, kulturalny, potrafi się wysłowić, tylko,że jest cichy i przestraszony, co w ogole mnie nie dziwi. Moim zdaniem, gdyby popracował nad swoją osobowością, zaszedłby naprawde daleko,tylko, że cała nienawiść dookoła go blokuje. Nie rozumiem tych wszystkich ataków na tego chłopaka. Ludzie leczą swoje kompleksy, wyżywając się na innych. Czy człowiek, który wyglądem wyróżnia się wśród tłumu, nie zasługuje na akceptacje społeczeństwa? A gdyby to był Wasz syn, brat, przyjaciel? A gdybyście to byli Wy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 12:46
Przede wszystkim to on jest wredny, nie wrażliwy. Wszystko zrobi i podkopie każdego byle samemu postawić się w lepszym świetle.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 12:42
Niesamowita twarz. Może jak pójdzie na jakiś kurs, popracuje nad mimiką to coś z tego wyjdzie :) Trzymam kciuki!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie